Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł

Zapalarka Optimus Burny

Optimus Burny
Nowość 2014

Optimus Burny to niewielka zapalarka żarowa o wielkich możliwościach. Jej paliwem jest gaz propan-butan, który pali się silnym - trudnogasnącym płomieniem, dzięki czemu umożliwia odpalenie palnika lub rozpalenie ogniska nawet przy porywistym wietrze, podczas deszczu i w niskich temperaturach

Moc palnika

Nie ważne jak bardzo wieje i jak bardzo jest zimno. Optimus Burny pali się intensywnym i silnym płomieniem, dlatego rozpali ognisko, kuchenkę gazową i papierosa nawet w bardzo trudnych warunkach. Zapalniczka Optimusa Burny jest praktycznym uzupełnieniem wyprawowego sprzętu biwakowego. Sprawi również przyjemność każdemu miłośnikowi wypraw terenowych i praktycznych, męskich gadżetów. Zapalniczka posiada regulację siły płomienia. Dla osiagnięcia najlepszego efektu producent zaleca napełnianie gazem Optimus za posrednictwem specjalnego adaptera. Film instruktażowy prostego procesu napełniania znajduje się poniżej.

Uwaga: Zaleca się napełnianie gazem w ciepłym miejscu. Po napełnieniu gazem wstrząsnąć zapalniczkę i odczekać ok. 3 minuty. Odpalać ostrożnie i powoli. W przypadku trudności z odpaleniem zaleca się wyregulować dolny zawór.

Optimus Burny polecamy wszystkim entuzjastom wypoczynku w terenie oraz jako niezbędne narzędzie do zabrania wraz z kuchenką jesli spodziewasz się trudnych warunków pogodowych.

Waga: 60 g

Kategoria
Zapalarka żarowa do rozpalania ogniska, kuchenek i palników turystycznych

Technologia
Żarowa

Wymiary (cm)
7,5 x 4,5