Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

Koszty i sposoby dostawyPodczas składania zamówienia możesz wybrać najdogodniejszy dla Ciebie sposób dostawy oraz preferowaną formę opłacenia przesyłki.
Aktualnie proponujemy 4 sposoby dostawy / odbioru towaru ograniczone do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej:
- Paczkomaty InPost z odbiorem własnym - czas dostawy do paczkomatu: 24-48 h,
- Poczta Polska - czas dostawy: 2 dni robocze,
- Firma kurierska DHL Express - czas dostawy: 24-48 h,
- Odbiór osobisty w naszym sklepie w Warszawie przy ul. Franciszkańskiej 14, w godzinch pracy sklepu tj.: pon-pt 11:00-19:00 oraz w soboty od 10:00 do 15:00.

Kiedy dostawa jest bezpłatna?


Korzyści z wyboru Przedpłaty:
dostawa po dokonaniu przedpłaty zapewnia niższy koszt przesyłki i przy dokonaniu płatności za pomocą internetu eliminuje obrót gotówką. Nie trzeba czekać z odliczoną gotówką w ręku na przyjazd listonosza czy kuriera. Dodatkowo przy płatności przelewem i zamówieniu za min. 300 zł (Dostawa Poczta Polska oraz Paczkomaty InPost) i min. 500 zł (Dostawa kurier DHL Express), nie ponosisz kosztów dostawy!

Korzyści z wyboru Patności przy odbiorze: dostarczenie przesyłki „za pobraniem” jest najszybszą formą realizacji zakupu. Twoje zamówienie jest bezzwłocznie przekazywane do realizacji bez oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie. Oszczędzasz więc czas i nie musisz realizować przelewu bankowego.

Jaką wybrać formę dostawy?

Czas dostawy: firmy kurierskie są bezkonkurencyjne w dużych miastach. Przeciętnie kurierzy realizują dostawy w czasie 24 godzin od nadania przesyłki. Jeśli oczekujesz na dostawę w mniejszej miejscowości lub na wsi, skuteczniejsza może okazać się Poczta Polska. Przeciętny czas dostawy za pośrednictwem poczty waha się pomiędzy 48 - 72 godziny.

Odbiór poza miejscem zamieszkania
: w przypadku nieobecności w domu w momencie próby dostarczenia przesyłki, lepsza może okazać się późniejsza możliwość odbioru w pobliskiej placówce pocztowej lub paczkomacie InPost czynnym 24h/dobę i 7 dni w tygodniu. Możesz również wskazać jako adres dostawy swoje miejsce pracy, wtedy firma kurierska w większości przypadków dostarczy towar przed godziną 15:00.

Jeśli naprawdę zależy Ci na czasie i mieszkasz w Warszawie, to zdecydowanie najszybciej będzie odebrać towar w naszym sklepie stacjonarnym FIORD, który mieści się w okolicach Starego Miasta przy ul. Franciszkańskiej 14. Jeśli wybierzesz takie rozwiązanie, to bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia przybycia i dostepności towaru na miejscu. Lokalizację sklepu znajdziesz tu: https://www.google.pl/maps/place/Sklep+turystyczny+FIORD/@52.252134,21.002499,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xba70b9d8d61b8f70cennik dostaw