Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł

Thule AllTrail 45 Ws

Thule AllTrail 45 Ws
Nowość 2018

AllTrail 45 to wielofunkcyjny plecak trekkingowy dla kobiet. Ten średniej wielkości plecak został stworzony z myślą o kilkudniowych, a nawet dłuższych wędrówkach na szlaku. Jego nowoczesna konstrukcja stawia na wygodę i funkcjonalność. Łatwość dopasowania do damskiej sylwetki zapewnia nowatorski, płynnie regulowany system nośny z wygodnym pasem biodrowym. Dzięki przemyślanemu rozkładowi kieszeni oraz bocznemu suwakowi zyskujesz szybki i intuicyjny dostęp do spakowanego ekwipunku bez otwierania całego plecaka. Duża ilość pętli i pasków kompresyjnych pozwala na zabranie dodatkowego sprzętu i jego łatwe troczenie na zewnątrz plecaka.

Funkcjonalność ponad wszystko

Projektanci plecaków serii Thule AllTrail postawili przede wszystkim na funkcjonalność. Plecaki te łączą komfortowe i świetnie dopasowane systemy nośne dużych plecaków transportowych oraz lekkość i funkcjonalność kompaktowych plecaków hikingowych.

Podstawowym elementem plecaka jest system nośny, który optymalnie rozkłada ciężar na biodrach, plecach i ramionach użytkownika. Thule postawiło na własny, nowoczesny system gwarantujący wygodę, lekkość oraz łatwość dopasowania poprzez wielkopowierzchniowy rzep z płynną regulacją. Dzięki temu nawet duże ciężary przenosi się komfortowo. Duża komora główna otwiera się tradycyjnie od góry, ale także z boku, przez co ułatwia łatwy dostęp do ekwipunku przenoszonego w dolnej części plecaka. Umożliwia to bardzo łatwe spakowanie oraz swobodne przeszukiwanie zawartości w pełni zapakowanego plecaka. W przedniej części znajduje się duża kieszeń oddzielona od reszty plecaka, do której dostęp uzyskujemy przez dodatkowy, asymetryczny suwak boczny. Ładowność uzupełnia komplet dwóch lekkich, elastycznych kieszeni bocznych oraz 2 kieszenie zamykane na suwak w górnej klapie plecaka. Oprócz tego w pasie biodrowym usytuowana jest siatkowa, elastyczna kieszeń zapinana na suwak, którą przeznaczono na różne przydatne akcesoria jak np. telefon, kamerka, przekąski itp.

Po lewej stronie pasa biodrowego znajdują się mocowania systemu VersaClick, który umożliwia szybkie dopinanie różnych akcesoriów zwiększających funkcjonalność plecaka i umożliwiających dostosowanie go do aktualnych potrzeb.

Nowoczesne materiały oraz specjalna konstrukcja szelek i pasa biodrowego zapewniają lekkość oraz wzorową wentylację latem. Dzięki temu wędrówki w gorące dni będą bardziej przyjemne. Natomiast podczas niepogody pokrowiec przeciwdeszczowy zainstalowany w dolnej części plecaka pomoże Ci zadbać o ochronę zawartości plecaka przed zamoczeniem.

Wyposażenie serii AllTrail 45:

 • Komfortowy i płynnie regulowany pas biodrowy dopasowany do kobiecej sylwetki, z elastyczną kieszenią siatkową zamykaną na suwak;
 • Pas biodrowy kompatybilny z wymiennymi akcesoriami Thule VersaClick, pozwalającymi na szybkie dostosowanie pasa do własnych potrzeb;
 • Regulowany pas piersiowy dopasowany do kobiecej sylwetki;
 • Wentylowane pasy naramienne, pas biodrowy i panel tylny zapewniają efektywne odprowadzanie ciepła;
 • Zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy ukryty w spodniej kieszeni plecaka;
 • Łatwo dostępna kieszeń w górnej klapie plecaka i dodatkowa wewnętrzna zapinana na suwak;
 • Duża komora centralna z dostępem od góry i z boku;
 • Odpinana przegroda w dolnej części komory głównej umożliwia
 • Duża centralna kieszeń otwierana przez niezależny, asymetryczny zamek szybkiego dostępu;
 • System pętli do przymocowania lekkiego ekwipunku, jak np. kije trekkingowe, bidony, kask itp.;
 • po 2 pasy kompresyjne zapinane na klamry na obu bokach plecaka;
 • Plecak przystosowany do montażu uniwersalnych systemów H2O z wewnętrzną kieszenią na bukłak;

 

Waga:   1430 g

Stelaż:
profilowany stalowy pałąk napinający system nośny plecaka

Pojemność:
45 l

Wymiary:
62 cm x 32 cm x 30 cm

System nośny:
Komfortowy, świetnie dopasowany do kobiecej sylwetki, wentylowany system nośny z usztywnianym pasem biodrowym.

Regulacja systemu:
Płynna regulacja na rzep w obrębie pleców oraz pasa biodrowego i piersiowego.

Materiał:
Poliester Dobby 420D, Poliester Ripstop 330D

IIość kieszeni:
7

Ilość komór:
1

Dostęp:
od góry, z boku.

Dopasowanie:
damskie