Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł

Thule AllTrail 35

Thule AllTrail 35
Nowość 2018

AllTrail 35, jest lekkim, wielofunkcyjnym plecakiem turystycznym, stworzonym z myślą o krótszych, jedno- lub kilkudniowych wędrówkach. Jego nowoczesna konstrukcja stawia na lekkość i funkcjonalność. Łatwość dopasowania zapewnia nowatorski, płynnie regulowany mocnym rzepem system nośny i wygodny pas biodrowy. Dzięki przemyślanemu rozkładowi kieszeni oraz bocznemu suwakowi, uzyskujesz szybki i intuicyjny dostęp do spakowanego ekwipunku bez otwierania całego plecaka. Duża ilość pętli i pasków kompresyjnych pozwala na zabranie dodatkowego sprzętu i jego łatwe troczenie na zewnątrz plecaka.

Nowoczesna hybryda

Projektanci plecaków serii Thule AllTrail postawili przede wszystkim na funkcjonalność. Plecaki te łączą komfortowe i świetnie dopasowane systemy nośne dużych plecaków transportowych oraz lekkość i funkcjonalność kompaktowych plecaków hikingowych.

Podstawowym elementem plecaka jest system nośny, który optymalnie rozkłada ciężar na biodrach, plecach i ramionach użytkownika. Thule postawiło na własny, nowoczesny system gwarantujący wygodę, lekkość oraz łatwość dopasowania poprzez wielkopowierzchniowy rzep z płynną regulacją. Dzięki temu nawet większe ciężary przenosi się komfortowo. Duża komora główna otwiera się aż do połowy plecaka, przez co ułatwia dostęp do ekwipunku zarówno od góry, jak i z boku. Umożliwia to bardzo łatwe spakowanie oraz swobodne przeszukiwanie zawartości w pełni zapakowanego plecaka. Od frontu znajduje się także pionowy suwak, umożliwiający dostęp do zawartości przedniej oraz głównej komory w czasie marszu. Ładowność uzupełnia komplet dwóch lekkich, elastycznych kieszeni bocznych oraz kieszeń na suwak w górnej klapie plecaka. Oprócz tego w pasie biodrowym usytuowana jest siatkowa, elastyczna kieszeń zapinana na suwak, którą przeznaczono na różne przydatne akcesoria jak np. telefon, kamerka, przekąski itp.

Po lewej stronie pasa biodrowego znajdują się mocowania systemu VersaClick, który umożliwia szybkie dopinanie różnych akcesoriów zwiększających funkcjonalność plecaka i umożliwiających dostosowanie go do aktualnych potrzeb.

Nowoczesne materiały oraz specjalna konstrukcja szelek i pasa biodrowego zapewniają lekkość oraz wzorową wentylację latem. Dzięki temu wędrówki w gorące dni będą bardziej przyjemne. Natomiast podczas niepogody pokrowiec przeciwdeszczowy zainstalowany w dolnej części plecaka pomoże Ci zadbać o ochronę zawartości plecaka przed zamoczeniem.

Wyposażenie serii AllTrail 35:

 • Komfortowy i płynnie regulowany pas biodrowy z elastyczną kieszenią siatkową zamykaną na suwak;
 • Pas biodrowy kompatybilny z wymiennymi akcesoriami Thule VersaClick, pozwalającymi na szybkie dostosowanie pasa do własnych potrzeb;
 • Regulowany pas piersiowy;
 • Wentylowane pasy naramienne, pas biodrowy i panel tylny zapewniają efektywne odprowadzanie ciepła;
 • Zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy ukryty w spodniej kieszeni plecaka;
 • Łatwo dostępna kieszeń w górnej klapie plecaka;
 • Duża komora centralna otwierana aż do połowy plecaka;
 • Mniejsza kieszeń dostępną od środka oraz przez frontowy zamek szybkiego dostępu;
 • System pętli do przymocowania lekkiego ekwipunku, jak np. kije trekkingowe, bidony, kask itp.;
 • po 2 pasy kompresyjne zapinane na klamry na obu bokach plecaka;
 • Plecak przystosowany do montażu uniwersalnych systemów H2O z wewnętrzną kieszenią na bukłak;

 

Waga:   1260 g

Stelaż:
profilowany stalowy pałąk napinający system nośny plecaka

Pojemność:
35 l

Wymiary:
61 cm x 32 cm x 30 cm

System nośny:
Komfortowy, świetnie dopasowany, wentylowany system nośny z usztywnianym pasem biodrowym.

Regulacja systemu:
Płynna regulacja na rzep w obrębie pleców oraz pasa biodrowego i piersiowego.

Materiał:
Poliester Dobby 420D, Poliester Ripstop 330D

IIość kieszeni:
6

Ilość komór:
1

Dostęp:
od góry, z boku.

Dopasowanie:
unisex