Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

Women's Lightweight Crew

Smartwool Women's Merino 195

 
Smartwool Lightweight Crew to bardzo lekka i doskonale oddychająca koszulka z długim rękawem, wykonana w 100% z naturalnej wełny merynosów. Ta wysokiej klasy, zaawansowana, bardzo dobrze dopasowana bielizna zaprojektowana jest specjalnie dla kobiet tak, aby w maksymalny sposób podnieść komfort użytkowania. Wełna Merino gwarantuje ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Zastosowanie płaskich szwów typu Flatlock oraz ich brak na ramionach zapobiega obcieraniu.

Naturalna, komfortowa i kobieca

 
Żeby jeszcze lepiej dopasować bieliznę do ciała, Smartwool przeprojektował te koszulkę modyfikując dolną jej część. Udoskonalona koszulka Lightweight Crew w wersji damskiej ma zaokraglone panele boczne, które odtwarzają linię bioder, dzięki czemu nie zniekształcaja sylwetki. Teraz koszulkę nosi bardziej komfortowo, a sylwetka wygląda jeszcze bardziej kobieco.

Bielizna Lightweight Crew należy do serii NTS Light, której gramatura wynosi 195g/m².Jest rekomendowana jako jedyna warstwa w chłodne dni lub jako pierwsza warstwa na zimną pogodę.

NTSInnowacyjna wełna merino


W przeciwieństwie do tkanin syntetycznych, które usuwają wilgoć dopiero, gdy ta skondensuje się w ciecz, odzież SmartWool absorbuje i usuwa wilgoć jeszcze w jej stanie lotnym, zanim się ona skondensuje. W upalnych warunkach tworzy to swoistą mikro-klimatyzację tuż przy skórze, odprowadzając ciepło ciała na zewnątrz odzieży. Kiedy jest zimno, ten sam mechanizm pozwala na szybkie odprowadzenie wilgoci, która odpowiada za wyziębienie ciała.

Ponieważ wełna doskonale sprawdza się w usuwaniu wilgoci, produkty SmartWool są odporne na nieprzyjemne zapachy, gdyż nie pozwalają bakteriom zagnieździć się w odzieży. Oznacza to, że bez względu na wysiłek twoja odzież nie będzie brzydko pachnieć.

Koniec z drapaniem i wilgocią


Charakterystyka wełny Merino:
  • Posiada wyjątkową zdolność do pochłaniania wilgoci w postaci pary wodnej i powstrzymywania jej w postaci płynnej.
  • Pomaga regulować temperaturę twojego ciała – chłodząc twoje ciało kiedy jest gorąco i ogrzewając je kiedy jest zimno.
  • Jest odporna na bakterie, które powodują nieprzyjemne zapachy.
  • NIE DRAPIE jak klasyczna wełna - niewielka średnica włókien i zastosowanie najnowszych technologii produkcji powodują, że tkaniny SmartWool są niezwykle miękkie i wygodne.
  • Dobrze znosi nawet bardzo intensywne noszenie.

Cechy włókien SmartWool:
  • Duża sprężystość: Włókno SmartWool w 90% składa się z keratyny, bardzo sprężystego białka, które jest odporne na ataki chemiczne i bakteryjne, posiada właściwości niepalne oraz potrafi sprostać wyzwaniom intensywnego użytkowania odzieży.
  • Mała średnica: Włókna SmartWool posiadają bardzo drobną średnicę – pomiędzy 1/3 a 1/10 grubości włosa ludzkiego. Dzięki temu włókno SmartWool jest wyjątkowo miękkie i wygodne.
  • Ochrona przed wilgocią: Każde włókno SmartWool posiada woskową powłokę, która zwiększa wodoodporność dzianiny, a równocześnie pozwala wilgoci na przemieszczanie się w stanie lotnym i odparowanie na zewnątrz.
  • Właściwości skrętne: Dwa rodzaje komórek znajdujące się w zewnętrznych warstwach włókna wełny merino są odpowiedzialne za skrętną strukturę włókien. To właśnie ta falistość włókien SmartWool powoduje naturalną rozciągliwość i elastyczność dzianiny, a równocześnie tworzy tysiące miniaturowych kieszonek z powietrzem, którym zawdzięczamy mikro-klimat pomiędzy dzianiną a skórą.

Koszulka Lightweight Crew jest rekomendowana do róznych aktywności terenowych jako jedyna warstwa w chłodne dni lub jako pierwsza warstwa na zimną pogodę.

Tabela rozmiarów:

tabela rozmiarow

Waga: 190 g

Typ
damska, lekka koszulka termoaktywna

Krój

dopasowany

Szwy
typu Flatlock, brak szwów na ramionach

Materiał
100% wełna Merino

Filtr
UPF 50+

Gęstość
195g/m2