Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

Ultra
Teva Hurricane 3 Lady
229,00 zł
149,00 zł

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Ultra

Sandały Teva Original Universal Lady

Original Universal Lady
wersja SOLID

Teva Original Universal Lady to ponadczasowe, lekkie, szybkoschnące, damskie sandały turystyczne z podwójną regulacją dopasowania rzepem w śródstopiu i na podbiciu stopy. Dzięki użytym materiałom te klasyczne sandały mogą być z powodzeniem używane zarówno w mokrym środowisku wodnym jak i suchym - lądowym. Nie daj się zwieść ich czarującemu wyglądowi. Sandały Teva nie tylko dobrze wyglądają, ale mają też kilka wartościowych argumentów technicznych. Charakteryzują się dobrą przyczepnością na mokrym podłożu i dobrą absorbcją wstrząsów dzięki wielowarstwowej podeszwie EVA z anatomicznym podparciem po wewnętrznej stronie śródstopia.

Wyjątkowy styl na letnią przygodę...

Te sandały stworzono w 1984 roku i od tego czasu są ikoną uniwersalnych sandałów podróżnych. Na bazie wieloletnich doświadczeń Teva wprowadza w nich drobne zmiany stale je udoskonalając, ale jednocześnie nie tracąc ich klasycznej, ponadczasowej formy i wyglądu. Mimo niepozornej konstrukcji te sandały są trwałe i zapewniają komfort i ochronę stopy, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów na całym świecie.
Teva Original Universal to idealny model do wypadów na plażę, górskich wycieczek jak i do codziennego użytku. Mocne, szerokie, nylonowe paski zapewniają stabilność kroku i szybkie wysychanie. Durabrasion Rubber System zastosowany w podeszwie zapewnia dobrą przyczepność i trwałość podeszwy.

Teva Original Universal Lady to klasyczny model damskich sandałów do turystyki w łatwym terenie. Przystosowany jest do poruszania się po suchym i mokrym podłożu, a nawet w wodzie.

Tabela rozmiarów:
tabela rozmiarowWaga: 2 x 150 g

typ:
Damskie, paskowe sandały turystyczne

materiał wierzchni:

Wytrzymały, odporny na działanie wody Nylon

podeszwa:
Durabrasion Rubber o podwyższonej przyczepności, wyprofilowane fizjologicznie podparcie wewnętrzne stopy w śródstopiu.

technologie:
Durabrasion Rubber