Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Teva Hurricane 3

Teva Hurricane 3

Teva Hurricane 3 to już trzecia generacja lekkich, szybkoschnących, klasycznych sandałów turystycznych z regulacją dopasowania na 2 rzepy. Dzięki użytym materiałom mogą być z powodzeniem używane zarówno w mokrym środowisku wodnym jak i suchym - lądowym. Charakteryzują się podwyższoną przyczepnością na mokrym podłożu i dobrą absorbcją wstrząsów dzięki  gęstej mieszance gumy w podeszwie.

Nad wodę i w góry...

Te sandały stworzono na bazie wieloletnich doświadczeń i udoskonaleń, żeby towarzyszyły Ci w najdalszej podróży, zapewniając komfort i ochronę stopy. Teva Hurricane 3 to idealny model do wypadów na plażę, górskich wypraw jak i do codziennego użytku. Sandał dobrze leży na stopie dzięki zastosowaniu charakterystycznego dla Teva systemu USS (4 punkty zaczepienia + taśmy boczne). Dwupoziomowa regulacja pasków pozwala na dobre dopasowanie sandała i stanowi solidne wsparcie i mocowanie do stopy.  Mocne, szerokie, nylonowe paski zapewniają stabilność kroku i szybkie wysychanie.

Technologie które docenisz

Opatentowana mieszanka gumy – DURABRASION RUBBER z jakiej wykonano podeszwę, przekłada się na podwyższony współczynnik przyczepnościw terenie suchym jak i mokrym. Wykończenie przy kostce minimalizuje ryzyko występowania obtarć. Antybakteryjny dodatek Microban Zinc (zawierza Cynk) zastosowany w sandałach powstrzymuje rozwój grzybów i bakterii, a tym samym zapobiega przykremu zapachowi. Microban Zinc nie zmywa się i nie ściera nawet w trakcie intensywnego i długotrwałego użytkowania!

Teva Hurricane 3 to klasyczny model sandałów do turystyki w łatwym terenie. Przystosowany jest do poruszania się po suchym i mokrym podłożu, a nawet w wodzie.

Tabela rozmiarów:
tabela rozmiarow

Waga: 2x240 g

typ:
Męskie sandały turystyczne

materiał wierzchni:

Wytrzymały, odporny na działanie wody Nylon

podeszwa:
Durabrasion Rubber® o podwyższonej przyczepności

technologie:
Durabrasion Rubber®, Microban®