Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Thule Stir 15

Thule Stir 15

Szukasz lekkiego i praktycznego plecaka na krótkie wypady w teren lub wyskok na miasto? Przemieszczasz się szybko i lekko? Jeździsz rowerem i wycinasz z buta? Jeśli na te pytania odpowiadasz na tak, to Thule Stir ma szansę stać się Twoim ulubionym, małym plecakiem!

Minimalizm worka żeglarskiego

Stir oferuje minimalistyczny design i oryginalny wygląd przy zachowaniu praktyczności i trwałości. Nie ma tu zbędnych dekoracji, bo liczy się w nim użyteczność. Świetny, szwedzki design widać w nim już na odległość, dlatego przygotuj się na zazdrosne spojrzenia kumpli i koleżanek. Nowoczesne materiały zapewniają trwałość i lekkość oraz wzorową oddychalność latem. Laminacja worka gwarantuje także dobre właściwości przeciwdeszczowe.

Funkcjonalność podręcznego plecaka

Stir 15 ma wydłużony kształt worka żeglarskiego z ładowaniem i zamykaniem od góry. Daje to łatwy i szeroki dostęp do wnetrza, bez zbędnych utrudnień i dodatków. Plecak zamkniesz jedną ręką za pomocą ściągacza i małej - przeciwdeszczowej klapy mocowanej na sprytną zawleczkę.

Jeśli jedziesz rowerem docenisz pas biodrowy i piersiowy, a jesli nie, to oba możesz wypiąć lub schować. Nocne marki docenią pętlę mocowania lampki i odblaski, a tragarzom spodobaja się liczne pętle i zaczepy na dodatkowy ekwipunek oraz wewnętrzna kieszeń siatkowa zamykana na suwak, która ułatwia utrzymanie porządku wewnątrz plecaka.

Plecak ma lekki i wygodny system nośny. Doskonale wentylowane pasy naramienne i siatkowy panel tylny zapewniają dobre odprowadzanie ciepła. Plecak przystosowany jest do montażu systemu H2O i posiada wewnętrzny zaczep na bukłak.

Waga:   330 g

Stelaż:
brak

Pojemność:
15 l

Wymiary:
46 cm x 22 cm x 19 cm

System nośny:
wentylowane pasy naramienne, wypinany pas piersiowy i chowany pas biodrowy.

Regulacja systemu:
-

Materiał:
Elastin coated 210D, Robic/70D Nylon

Ilość kieszeni:
1

Ilość komór:
1

Dostęp:
od góry

Dopasowanie:
unisex