Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Ultra

Thule Capstone 32

Thule Capstone 32

Capstone 32 to lekki, dobrze wentylowany, techniczny plecak turystyczny średniej wielkości, zaprojektowany dla wymagających użytkowników z myślą o krótkich, kilkudniowych wędrówkach. Jego zaletą jest lekkość i funkcjonalność oraz łatwość dopasowania praktycznie do każdej sylwetki za pomocą płynnie regulowanego systemu nośnego.

Capstone 32 jest wyrazem zasady projektantów Thule która brzmi: minimum formy i maksimum treści. W przypadku Capstone 32 oznacza to lekki i trwały materiał plecaka wzmocniony techniką ripstop, świetnie wentylowany i płynnie regulowany siatkowy system nośny dystansujący plecak od pleców użytkownika, zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy, a także przemyślany w konstrukcji pas biodrowy, który umożliwia wpinanie akcesoriów THULE z serii VersaClick.

Lekkie technologie

Capstone 32 oferuje minimalistyczny design i oryginalny wygląd bez utraty praktyczności i trwałości. Nie ma tu zbędnych dekoracji, bo liczy się w nim przede wszystkim funkcjonalność. Duża i szeroko otwierana komora główna umożliwia łatwe spakowanie oraz swobodne przeszukiwanie zawartości plecaka do samego dna. Uzupełnia ją komplet lekkich, elastycznych, siatkowych kieszonek, które znajdują się tam gdzie trzeba - czyli na pasie biodrowym i po obu bokach plecaka. Oprócz tego w pasie biodrowym można wpinać dowolne akcesoria dostępne w systemie szybkiego wpięcia VersaClick. Standardowo do systemu VersaClick wpięta jest pętla na kije trekkingowe lub bidon. Można oczywiście zamontować w jej miejsce inne akcesoria jak np. wodoodporną kieszeń zewnętrzną na telefon lub dokumenty.

Świetny, szwedzki design widać w nim już na odległość, dlatego przygotuj się na zazdrosne spojrzenia Twoich kumpli. Nowoczesne materiały zapewniają trwałość i lekkość oraz wzorową wentylację latem. Dzięki temu wędrówki w upały będą bardziej przyjemne. A gdy zacznie solidnie padać, laminacja głównego worka oraz pokrowiec przeciwdeszczowy zainstalowany w dolnej części plecaka zadbają o wzorową ochronę zawartości plecaka podczas złej pogody.


Capstone 32 wyposażony jest w wiele przydatnych elementów:

 • Regulowany pas biodrowy z elastyczną kieszenią zamykaną na suwak;
 • Regulowany pas piersiowy z mozliwością wypięcia;
 • Zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy;
 • Wentylowany system nośny oparty na siatce dystansowej;
 • System nośny oparty na lekkich, profilowanych, aluminiowych rurkach z 28-mio stopniową regulacją;
 • Łatwo dostępna, szczytowa kieszeń wewnętrzna;
 • Duża, centralna kieszeń zewnętrzna;
 • System otworów/pętli we frontowej klapie do przymocowania lekkiego ekwipunku;
 • Boczne paski kompresyjne zapinane na klamry;
 • Pętle mocujące na kijki lub czekany chowane w otwory kieszeni bocznych;
 • System montażu akcesoriów Thule VersaClick w pasie biodrowym;
 • Plecak przystosowany do montażu systemu H2O i posiada wewnętrzną kieszeń na bukłak.

Uwaga: Plecaki Thule dostępne są w różnych wymiarach systemu nośnego. Szczegóły dotyczące dopasowania plecaków do różnych sylwetek znajdują się w załączniku poniżej. W przypadku braku odpowiedniego rozmiaru prosimy o kontakt celem szybkiego domówienia właściwego plecaka.

Waga:   1160 g

Stelaż:
stalowy pręt napinający system nośny

Pojemność:
32 l

Wymiary:
58 cm x 33 cm x 26 cm

System nośny:
wentylowany - siatkowy system nośny, wypinany pas piersiowy, regulowany pas biodrowy.

Regulacja systemu:
Płynna regulacja w obrębie pleców (28 stopni) oraz pasa biodrowego i piersiowego.

Materiał:
Nylon Robic 210D, Nylon 420D

IIość kieszeni:
5

Ilość komór:
1

Dostęp:
od góry

Dopasowanie:
unisex