Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Ultra

Thule Capstone 22 Lady

Thule Capstone 22 Lady

Capstone 22 WS, to uniwersalny, lekki plecak zaprojektowany na krótkie, jednodniowe wędrówki specjalnie dla aktywnych kobiet. Jest to bardzo ciekawa propozycja dla tych Pań, które uznają filozofię projektantów THULE tj.: minimum formy i maksimum treści. W tym przypadku oznacza to lekki i trwały materiał plecaka, świetnie wentylowany siatkowy system nośny dystansujący plecak od pleców użytkowniczki, zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy, a także przemyślany w konstrukcji pas biodrowy, który umożliwia wpinanie akcesoriów THULE z serii VersaClick.

Ładny, lekki i praktyczny

Capstone 22 oferuje minimalistyczny design i oryginalny wygląd przy zachowaniu praktyczności i trwałości. Nie ma tu zbędnych dekoracji, bo liczy się w nim przede wszystkim użyteczność. Lekkie, elastyczne, siatkowe kieszonki znajdują się tam gdzie trzeba - czyli na pasie biodrowym i po obu bokach plecaka. Oprócz tego w pasie biodrowym można wpinać dowolne akcesoria dostępne w systemie szybkiego wpięcia VersaClick. Standardowo zamontowana jest pętla na kije lub bidon. Dodatkowo Capstone 22 posiada kieszonkę górną na klucze i dokumenty. Komora centralna jest głęboko otwierana na suwak błyskawiczny, co umożliwia łatwe spakowanie oraz swobodne przeszukiwanie jej zawartości.

Świetny, szwedzki design widać w nim już na odległość, dlatego przygotuj się na zazdrosne spojrzenia koleżanek. Nowoczesne materiały zapewniają trwałość i lekkość oraz wzorową wentylację latem. Laminacja głównego worka oraz dodatkowy pokrowiec przeciwdeszczowy zainstalowany w kieszeni w dolnej części plecaka gwarantują wzorową ochronę podczas złej pogody.


Capstone 22 wyposażony jest w wiele przydatnych elementów:

  • Regulowany pas biodrowy z elastyczną kieszenią zamykaną na suwak;
  • Regulowany pas piersiowy z mozliwością wypięcia;
  • Zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy;
  • Wentylowany system nośny oparty na siatce dystansowej;
  • Łatwo dostępna, szczytowa kieszeń wewnętrzna;
  • System otworów/pętli we frontowej klapie do przymocowania lekkiego ekwipunku;
  • System montażu akcesoriów Thule VersaClick w pasie biodrowym;
  • Plecak przystosowany jest do montażu systemu H2O i posiada wewnętrzną kieszeń na bukłak.

Uwaga: Plecaki Thule dostępne są w różnych wymiarach systemu nośnego. Szczegóły dotyczące dopasowania plecaków do różnych sylwetek znajdują się w załączniku poniżej. W przypadku braku odpowiedniego rozmiaru prosimy o kontakt celem szybkiego domówienia właściwego plecaka.

 

Waga:   830 g

Stelaż:
dystansowy pręt stalowy napinający system nośny

Pojemność:
22 l

Wymiary:
48 cm x 27 cm x 24 cm

System nośny:
wentylowany - siatkowy system nośny, wypinany pas piersiowy, regulowany pas biodrowy.

Regulacja systemu:
brak regulacji systemu w obrębie pleców

Materiał:
Nylon Robic 210D, Nylon 420D

Ilość kieszeni:
4

Ilość komór:
1

Dostęp:
od góry

Dopasowanie:
damskie