Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Deuter Gravity Rock & Roll 30

Deuter Gravity Rock & Roll 30

Rock & Roll 30 to lekki plecak ze specjalistycznej serii Deuter Gravity, który świetnie sprawdzi się w czasie wspinaczki w skałach i lodzie, a także podczas wypraw alpejskich. Ten minimalistyczny plecak wyposażono tak, by na lekko i szybko przenosić ekwipunek górski, bez zbędnych obciążeń. Cechą rozpoznawczą tego plecaka jest górny dostęp do plecaka typu roll-top, który dzięki zwijaniu górnej krawędzi pozwala na szybkie wyjęcie i spakowanie sprzętu. Jego konstrukcja sprawdza się również w miejskiej dżungli, gdy na lekko i w outdoorowym stylu chcesz szybko przemknąć do celu.

Niska waga to podstawa

Seria Gravity została stworzona przez pasjonatów gór dla miłośników wspinaczki poszukujących niezawodnych plecaków, które dzielnie udźwigną cały niezbędny ekwipunek przy zachowaniu kluczowego kryterium dla tej serii jakim jest ekstremalnie niska waga.

Lekka konstrukcja tego plecaka zostanie doceniona wszędzie tam, gdzie liczy się każdy gram ekwipunku. 720g przy 30 litrach pojemności, to naprawdę wyśrubowany wynik przy tej wielkości plecaka! Sprawdzony system nośny wykorzystuje lekki pręt z włókna szklanego wygięty w kształt odwróconej litery U, dzięki czemu plecak Gravity Rock&Roll 30 świetnie leży na plecach i zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru. Panel 3D AirMesh stykający się z plecami zapewnia sprawną wymianę powietrza i w połączeniu z wykonanymi w tej samej technologii pasami ramiennymi znacząco poprawia cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci, nawet w czasie wzmożonego wysiłku.

Sporty ekstremalne to jego żywioł

Materiał, z którego został wykonany plecak, oferuje świetny stosunek wagi do wytrzymałości. Cechuje się zwiększoną odpornością na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie pozostaje lekki, dzięki czemu plecak świetnie zniesie wymagające warunki w terenie. Dwie zewnętrzne pętle u dołu plecaka służą do łatwego przytroczenia czekanów. W przypadku gdy nie będą używane można je bez problemu wsunąć do niewielkich kieszonek, tak by nie utrudniały szybkiego poruszania się w trudnym terenie. Dodatkowe materiałowe pętle przyszyte pionowo na froncie pozwolą zamocować pozostały ekwipunek lub siatkę na kask (do nabycia osobno) jeszcze wygodniejsze.

Wewnątrz plecaka znajduje się wystarczająca ilość miejsca, aby pomieścić ekwipunek na 1-2 dniowy wypad w skały. Przegroda na bukłak o maksymalnej pojemności 3 litrów oraz specjalny otwór na rurkę, są kompatybilne z systemami nawadniającymi, które są niezwykle przydatne w czasie pokonywania długich dróg wspinaczkowych. We wnętrzu znajduje się także dodatkowa kieszonka na najcenniejsze drobiazgi.

Lite Back System

System nośny Lite Back stworzono przy współpracy z doświadczonymi alpinistami, zawodowymi ratownikami i przewodnikami górskimi, których doświadczenie oraz praktyczna wiedza mają zasadniczy wpływ na zastosowane rozwiązania. Konstrukcję tego systemu oparto na wewnętrznym stelażu zbudowanym z wygiętego w kształt litery U pręta Delrin® wykonanego z włókna szklanego, który zapewnia optymalny komfort oraz równomierny rozkład wagi. Powierzchnia kontaktu z plecami oraz ramionami pokryta jest tkaniną 3D Air-Mesh, która maksymalizuje przepływ powietrza. Między głównymi dwoma poduszkami na plecach znajdziemy przestrzeń stworzoną z myślą o poprawie wentylacji.

schemat lite back system

  1. Napinający pręt Delrin z włókna szklanego, w kształcie odwróconej litery U, odpowiada za zachowanie właściwego kształtu i elastyczności plecaka. Zapewnia komfort i stabilność oraz równomierny rozkład wagi.
  2. Ergonomicznie ukształtowane, lekkie i dobrze wentylowane pasy naramienne z systemem regulacji oraz dopasowania w okolicy barków i klatki piersiowej.
  3. Lekki pas biodrowy zapewnia właściwy rozkład wagi plecaka oraz jego stabilność, szczególnie w czasie stromych podejść i wspinaczki.
  4. Miękko wyściełany system nośny pokryto oddychającą tkaniną 3D Air Mesh, która zapewnia optymalny kompromis pomiędzy komfortem a ultra niską wagą plecaka

Waga:   720g

Stelaż:
wewnętrzny pałąk napinający Delrin U -frame

Materiał stelaża:
włókno szklane

Pojemność:
30 l

Wymiary:
54 cm x 28 cm x 18 cm

System nośny:
Lite Back System

Regulacja systemu:
brak

Materiał:
100D Pocket Rip Mini - Polyester: 25% / Polyamide: 75%

Ilość kieszeni:
2

Ilość komór:
1

Dostęp:
od góry

Dopasowanie:
unisex