Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Deuter Gravity Guide Lite 32

Deuter Gravity Guide Lite 32

Jeśli szukasz średniej wielkości plecaka do szybkich akcji górskich, a dodatkowo oczekujesz by jego waga nie przekraczała znacznie 1 kg, to Guide Lite 32 ma szansę być tym czego szukasz! Jest to nowy plecak ze specjalistycznej serii Deuter Gravity, który świetnie sprawdzi się w czasie wspinaczki w skałach i lodzie, a także podczas wypraw górskich w stylu alpejskim. Plecaki Guide stworzono w ramach ścisłej współpracy przewodników górskich i najlepszych projektantów marki Deuter. Powstały z myślą o doświadczonych wspinaczach górskich oraz pasjonatach gór i wyposażono je tak, by na lekko i szybko przenosić potrzebny ekwipunek, bez zbędnych obciążeń.

Niska waga to podstawa

Seria Gravity została stworzona przez pasjonatów gór dla miłośników wspinaczki poszukujących niezawodnych plecaków, które dzielnie udźwigną cały niezbędny ekwipunek przy zachowaniu kluczowego kryterium dla tej serii jakim jest ekstremalnie niska waga.

Lekka konstrukcja tego plecaka zostanie doceniona wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość przemieszczania i każdy gram ekwipunku. Sprawdzony system nośny wykorzystuje lekki pręt z włókna szklanego wygięty w kształt odwróconej litery U, dzięki czemu plecak świetnie leży na plecach i zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru. Panel 3D AirMesh stykający się z plecami zapewnia sprawną wymianę powietrza i w połączeniu z wykonanymi w tej samej technologii pasami ramiennymi znacząco poprawia cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci, nawet w czasie wzmożonego wysiłku.

Sporty ekstremalne to jego żywioł

Materiał, z którego został wykonany plecak, oferuje świetny stosunek wagi do wytrzymałości. Cechuje się zwiększoną odpornością na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie pozostaje lekki, dzięki czemu plecak świetnie zniesie wymagające warunki w terenie. Zewnętrzne pętle, przeszyte pionowo taśmy oraz boczne paski kompresyjne pozwolą na solidne otroczenie plecaka niezbędnym ekwipunkiem bez zajmowania jego głównej komory, a 2 szpejarki przy pasie biodrowym zapewnią szybki dostęp do sprzętu wspinaczkowego.

2 pojemne kieszenie w górnej klapie oraz pętle na opcjonalne siatki do troczenia karimat, liny, czy kasku zwiększają funkcjonalność plecaka, ułatwiając odpowiednie rozmieszczenie ekwipunku.

Wewnątrz plecaka znajduje się wystarczająca ilość miejsca, aby pomieścić ekwipunek na 1-2 dniowy wypad w skały. Przegroda na bukłak o maksymalnej pojemności 3 litrów oraz specjalny otwór na rurkę, są kompatybilne z systemami nawadniającymi, które są niezwykle przydatne w czasie pokonywania długich dróg wspinaczkowych. We wnętrzu znajduje się także dodatkowa kieszonka na najcenniejsze drobiazgi.

Lite Back System

System nośny Lite Back stworzono przy współpracy z doświadczonymi alpinistami, zawodowymi ratownikami i przewodnikami górskimi, których doświadczenie oraz praktyczna wiedza mają zasadniczy wpływ na zastosowane rozwiązania. Konstrukcję tego systemu oparto na wewnętrznym stelażu zbudowanym z wygiętego w kształt litery U pręta Delrin® wykonanego z włókna szklanego, który zapewnia optymalny komfort oraz równomierny rozkład wagi. Powierzchnia kontaktu z plecami oraz ramionami pokryta jest tkaniną 3D Air-Mesh, która maksymalizuje przepływ powietrza. Między głównymi dwoma poduszkami na plecach znajdziemy przestrzeń stworzoną z myślą o poprawie wentylacji.

schemat lite back system

  1. Napinający pręt Delrin z włókna szklanego, w kształcie odwróconej litery U, odpowiada za zachowanie właściwego kształtu i elastyczności plecaka. Zapewnia komfort i stabilność oraz równomierny rozkład wagi.
  2. Ergonomicznie ukształtowane, lekkie i dobrze wentylowane pasy naramienne z systemem regulacji oraz dopasowania w okolicy barków i klatki piersiowej.
  3. Lekki pas biodrowy zapewnia właściwy rozkład wagi plecaka oraz jego stabilność, szczególnie w czasie stromych podejść i wspinaczki.
  4. Miękko wyściełany system nośny pokryto oddychającą tkaniną 3D Air Mesh, która zapewnia optymalny kompromis pomiędzy komfortem a ultra niską wagą plecaka

Waga:   1050g

Stelaż:
wewnętrzny pałąk napinający Delrin U -frame

Materiał stelaża:
włókno szklane

Pojemność:
32 l

Wymiary:
69 cm x 28 cm x 18 cm

System nośny:
Lite Back System

Regulacja systemu:
brak

Materiał:
100D Pocket Rip Mini - Polyester: 25% / Polyamide: 75%

Ilość kieszeni:
3

Ilość komór:
1

Dostęp:
od góry

Dopasowanie:
unisex