Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Deuter Gravity Guide 45+

Deuter Gravity Guide 45+

Czy kolejne pokolenie alpinistów, ratowników górskich, skiturowców i doświadczonych turystów, którzy wybrali kultowy już plecak Guide 45+, mogą się mylić?. Unowocześniony Guide 45+ o zwiększonej funkcjonalności może być z powodzeniem wykorzystywany przez cały rok, także zimą. Jeśli więc szukasz plecaka sprawdzonego przez największych twardzieli w ostrej akcji górskiej, to Guide 45+ ma szansę być tym czego szukasz!

Nie tylko dla GOPR'owców

Model Guide 45+ należy do serii plecaków Gravity, która została stworzona dla najbardziej wymagających użytkowników do technicznego wykorzystania w górach. Ten plecak świetnie sprawdzi się na trudnych, technicznych szlakach, w trakcie wspinaczki górskiej i na nartach skiturowych. Maksymalnie dopracowana konstrukcja gwarantuje wysoką wytrzymałość i niezawodność w wymagających warunkach terenowych, zarówno zimą, jak i latem.

Czy wytrzymasz tyle co on?

Materiał, z którego został wykonany plecak, oferuje świetny stosunek wagi do wytrzymałości. Cechuje się dużą odpornością na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne, dlatego dzielnie zniesie trudne warunki drodze na wymagający szczyt. Dostęp do środka jest możliwy na 3 sposoby: tradycyjnie od góry, z boku przez pionowy zamek lub przez umieszczony w dolnej części suwak do dolnej komory. Model ten oferuje też wiele możliwości troczenia dodatkowego ekwipunku na zewnątrz. Umieszczone z boku pasy kompresyjne oraz specjalne wzmocnione, boczne pętle można z powodzeniem wykorzystać do zamocowania nart. Ponadto na przednim panelu znajdują się szpejarki pozwalające przymocować drobniejszy ekwipunek. Przewidziano także zaczepy na szybkie przytroczenie czekana lub kijów trekkingowych. Listę dodatków uzupełniają takie szczegóły jak pasek do zamocowania liny pod górną klapą, czy szpejarka przy pasie biodrowym na najpotrzebniejszy ekwipunek. Plecak jest przystosowany do montażu bukłaka o pojemności 3 litry.

Alpine Back System

Zastosowany system nośny z aluminiowym stelażem w kształcie litery X zapewnia stabilność i odpowiednie wyczucie pełnego plecaka w czasie wspinaczki. Przy mniejszym ładunku możliwe jest zmniejszenie wagi przez wyjęcie stelaża, a także pasa biodrowego, dzięki czemu plecak Guide 45+ staje się znacznie lżejszy. Istotną częścią systemu nośnego jest wahadłowy pas biodrowy VariFlex, który w znaczący sposób podnosi komfort marszu z dużym ciężarem. Pas biodrowy pracuje zgodnie z balansem bioder, a jego wahadłowa konstrukcja eliminuje jednocześnie nadmierne przemieszczanie się ciężaru na plecach. W efekcie ładunek stabilnie spoczywa wzdłuż pleców, podczas gdy pas biodrowy pracuje elastycznie z każdym krokiem. Zalety tego rozwiązania docenisz szczególnie przy dużym obciążeniu plecaka i długiej wędrówce.

schemat

  1. Dwa rzędy poduszek, pokrytych oddychającą tkaniną 3D-AirMesh, wyprofilowanych do kształtu pleców z centralnym kanałem wentylacyjnym. Ułożenie poduszek zapewnia wysoki komfort noszenia nawet dużych ciężarów oraz precyzyjne i stabilne trzymanie systemu w każdych warunkach.
  2. Dodatkowe usztywnienie systemu - dzięki wyjmowanej od środka karimacie.
  3. Troki stabilizujące dla lepszego dopasowania plecaka.
  4. Anatomiczne pasy nośne pokryte tkaniną 3D-AirMesh.
  5. Aluminiowe szyny, wyprofilowane do kształtu pleców, ułożone w kształcie litery X, usztywniają system nie ograniczając jego elastyczności. Dla zmniejszenia wagi plecaka można je zdemontować. (Tylko w serii Guide).
  6. Wahadłowy Vari-Flex*, anatomicznie uformowany pas biodrowy z podwójnie laminowanej pianki, poprawiającej komfort noszenia plecaka. Pokryty oddychającą tkaniną 3D-AirMesh. Tylko w serii plecaków Guide istnieje możliwość zdemontowania pasa biodrowego (pozostawiając jedynie trok wprowadzony wewnątrz pasa).

Waga:   1700g

Stelaż:
wewnętrzny stelaż napinający w kształcie litery X + wewn. wyjmowana karimata

Materiał stelaża:
aluminium

Pojemność:
45 + 8 l

Wymiary:
74 cm x 28 cm x 22 cm

System nośny:
Alpine Back System + wahadłowy i wyjmowany pas biodrowy Vari Flex

Regulacja systemu:
brak

Materiał:
330D MicroRip Pro 6.6, Super-Polytex

Ilość kieszeni:
3

Ilość komór:
2

Dostęp:
od góry, z boku i od dołu

Dopasowanie:
unisex