Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

Deuter Futura Pro 40

NOWA Futura PRO 40

Deuter Futura PRO 40 to nowa odsłona świetnego plecaka turystycznego z rewelacyjnie wentylowanym - siatkowym systemem nośnym. Dzięki nowemu systemowi siatkowemu SENSIC PRO, plecak zyskał jeszcze więcej komfortu, szczególnie do intensywnego używania w gorące dni. Zmniejszyła się również jego waga.

W stosunku do podstawowej Futury, modele PRO mają wzmocniony i bardziej komfortowy system pasa biodrowego, lepsze podparcie w okolicy nerek oraz 2 kieszenie na pasie biodrowym.  Dodatkowo w tym plecaku zastosowano także nowoczesny - wahadłowy pas biodrowy VARI-FLEX, który wspomaga balans ciężaru z każdym kolejnym krokiem na długim szlaku. 

Automatyczna klima w standardzie

Na pierwszy rzut oka Futura nie różni się znacznie od innych plecaków. Jej przewaga konkurencyjna znajduje się z tyłu, ukryta dla niewprawionych obserwatorów. Dzięki udoskonalonej konstrukcji systemu nośnego w postaci napiętej na stalowych prętach siatki, powietrze jeszcze lepiej krąży wentylując i osuszając plecy. Ulepszona wyściółka na pasie biodrowym i krawędziach siatki zapewnia jeszcze większy komfort niż w przypadku innych systemów nośnych. Co ważne, system jest bardzo trwały i wytrzymuje nawet duże obciążenie plecaka.

Ten pojemny i wszechstronny plecak turystyczny spokojnie wystarczy na weekendowe lub kilkudniowe wycieczki turystyczne. Posiada klasyczną, obszerną komorę główną do której dostęp możliwy jest od strony komina lub od dołu plecaka. Jednak dzięki specjalnej przegrodzie zapinanej na zamek, w każdej chwili możemy podzielić ją na dwie odrębne części oddzielając np. śpiwór lub buty od reszty ekwipunku.

Plecak dysponuje całą serią kieszeni i przemyślanych schowków. Posiada między innymi 2 kieszenie zapinane na suwaki w klapie, 2 boczne i 2 na pasie biodrowym. Dodatkowo 2 siatkowe - elastyczne kieszenie po bokach w dolnej części plecaka na butelki z wodą, termosy lub inne przydatne akcesoria turystyczne. Plecak posiada możliwość montażu dużego bukłaka o poj. max. 3 litry. Po obu bokach plecaka umieszczono pasy kompresyjne dla lepszej stabilizacji ładunku zewnętrznego i wewnętrznego. Plecak wyposażono w pokrowiec przeciwdeszczowy uszyty z jednego kawałka materiału.

Vari Flex System

Wahadłowy pas biodrowy VARI-FLEX, to rozwiązanie w znaczący sposób podnoszące komfort marszu z dużym ciężarem. Pas biodrowy zawieszony jest na dwóch alu-szynach i pracuje zgodnie z balansem bioder, a jego wahadłowa konstrukcja eliminuje jednocześnie balans ciężaru na plecach. W efekcie bagaż nieruchomo spoczywa na plecach, podczas gdy pas biodrowy, podtrzymując plecak, pracuje elastycznie z każdym krokiem. Taka konstrukcja ma niebywałe znaczenie podczas marszu na górskim i zróżnicowanym terenowo szlaku, gdzie wymagana jest precyzja każdego kroku. Docenisz go także wtedy wtedy, gdy marsz będzie trwał wiele godzin, a siły zaoszczędzone dzieki wygodzie plecaka pozwolą Ci osiągnąć wymarzony cel.

Deuter Aircomfort Sensic PRO System

Rozwiązanie to jest genialną kombinacją lekkości i komfortu bez ograniczania trwałości systemu nośnego plecaka. Otwarta przestrzeń między plecakiem a plecami użytkownika zapewnia niezakłóconą cyrkulację powietrza, a ruchomy pas biodrowy wykonany w technologii VARI-FLEX  gwarantuje świetne dopasowanie do ciała, również podczas ruchów skrętnych tułowia.

schemat

1. Anatomiczne pasy nośne pokryte tkaniną 3D-AirMesh, która zapewnia świetną cyrkulację powietrza oraz jest delikatna w dotyku.
2. Nowa konstrukcja ramy (stelaża) plecaka, wykonana ze specjalnego rodzaju ultralekkiej i sprężystej stali.  Pozwala zachować elastyczną i lekką strukturę, nadając jednocześnie odpowiednie napięcie siatce systemu nośnego.
3. Boczne troki w pasie biodrowym odpowiadają za stabilizację i dociągnięcie plecaka.
4. Troki stabilizujące umożliwiające wypozycjonowanie i ustabilizowanie plecaka w pionie, w zależności od obciążenia.
5. Ultra płaski, lekki i jednocześnie wytrzymały punkt zaczepu pasów nośnych wspomagający dodatkowo system wentylacji.
6. Ruchomy pas biodrowy wykonany w technologii VARI-FLEX gwarantuje świetne dopasowanie do ciała, również podczas ruchów skrętnych tułowia.

Waga:   1620g

Stelaż:
wewnętrzny

Materiał stelaża:
2 pałąki ze sprężystej stali

Pojemność:
40 l + 4 l kieszenie boczne

Wymiary:
72 cm x 30 cm x 24 cm

System nośny:
Deuter Aircomfort Sensic Pro System + VARI-FLEX

Regulacja systemu:
brak

Materiał:
Deuter Super Polytex 600 / Macro Lite 210-420
Polyester: 35% / Polyamide: 65%

Ilość kieszeni:
7

Ilość komór:
2

Dostęp:
od góry + od dołu

Dopasowanie:
unisex