Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

Deuter Futura 26

Deuter Futura 26

Deuter Futura 26 to doskonale wentylowany plecak turystyczny z siatkowym systemem nośnym, zaprojektowany z myślą o kilkudniowych wędrówkach. Ten model posiada duże frontowe otwarcie zapinane na suwak w kształcie litery "U", który pozwala na szybki dostęp do całości zapakowanego ekwipunku. Po prostu kładziesz plecak na ławce, rozpinasz frontowy sywak i widzisz wszystko jak na dłoni.

Klimatyzacja w standardzie

Na pierwszy rzut oka Futura nie różni się znacznie od innych plecaków. Jej wyjątkowa przewaga konkurencyjna znajduje się bowiem z tyłu, ukryta dla niewprawionych obserwatorów. Dzięki specjalnej konstrukcji systemu nośnego w postaci solidnie napiętej na stalowych prętach siatki, oddzielającej bryłę plecaka od pleców użytkownika, powietrze swobodnie krąży wentylując i osuszając plecy, co zapewnia znacznie wiekszy komfort niż w przypadku innych systemów nośnych. Co ważne, system jest trwały i wytrzymuje nawet duże obciążenie plecaka.

Ten wszechstronny plecak turystyczny spokojnie wystarczy na weekendowe lub kilkudniowe wycieczki turystyczne. Posiada jedną, obszerną komorę główną do której dostęp możliwy jest od strony komina oraz od frontu plecaka. Taki układ pozwala na szybki dostęp do całości zapakowanego ekwipunku i łatwe odnalezienie nawet niewielkich przedmiotów, które złośliwie ukryły się w najgłębszych zakamarkach plecaka.

Plecak dysponuje całą serią kieszeni i przemyślanych schowków. Posiada między innymi 2 kieszenie zapinane na suwaki w górnej klapie, 2 boczne i 2 w pasie biodrowym oraz centralną kieszeń siatkową na frontowej klapie plecaka. Plecak posiada możliwość założenia bukłaka (2 lub 3 litry) z systemem H2O. Po obu bokach plecaka umieszczono po 2 pasy kompresyjne dla lepszej stabilizacji ładunku zewnętrznego i precyzyjnej kompresji. Plecak wyposażono w pokrowiec przeciwdeszczowy - uszyty z jednego kawałka materiału.

Deuter Aircomfort System

Rozwiązanie to jest genialną kombinacją lekkości i komfortu szczególnie przydatną w upalne dni. Otwarta przestrzeń między plecakiem a plecami użytkownika zapewnia swobodną cyrkulację powietrza, a szeroki pas biodrowy gwarantuje świetne dopasowanie do ciała i właściwe osadzenie ciężaru na biodrach.

1. Anatomiczne i otworowane pasy nośne pokryte tkaniną 3D-AirMesh, która zapewnia świetną cyrkulację powietrza oraz jest delikatna w dotyku.
2. Nowa konstrukcja stelaża, wykonana ze specjalnego rodzaju ultralekkiej i sprężystej stali.  Pozwala zachować elastyczną i lekką strukturę, nadając jednocześnie odpowiednie napięcie siatce systemu nośnego.
3. Naramienne troki odpowiadają za stabilizację i dociągnięcie plecaka do pleców.
4. Szeroki pas biodrowy gwarantuje świetne dopasowanie do ciała i właściwe osadzenie ciężaru na biodrach.

Waga:   1400g

Stelaż:
wewnętrzny

Materiał stelaża:
sprężysta stal

Pojemność:
26 

Wymiary:
wys. 62 cm
szer. 28 cm
głęb. 20 cm

System nośny:
Deuter Aircomfort System

Regulacja systemu:
brak

Materiał:
Deuter Super Polytex 600 den / Macro Lite 210/420

Ilość kieszeni:
7

Ilość komór:
1

Dostęp:
od góry + od frontu

Dopasowanie:
unisex