Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Ultra

Osobisty filtr do wody LifeStraw Military

Osobisty filtr wody LifeStraw Personal
Wersja Military green

Filtr wody LifeStraw Personal, to innowacyjny, lekki filtr osobisty do natychmiastowego uzdatniania wody w terenie. Filtr powstał specjalnie z myślą o jednostkach specjalnych, służbach mundurowych, miłośnikach surwiwalu, bushcrafterach, prepersach, wędkarzach, myśliwych itp. Idealnie sprawdzi się w warunkach surwiwalowych, wyprawowych oraz w ekstremalnych sytuacjach awaryjnych, jak np. powodzie, trzęsienia ziemi, konflikty zbrojne itp.

Filtr oparty jest na technologii membran mikro-filtrujących o porach wielkości 0,2 mikrona. Skutecznie oczyszcza wodę z 99,999999% niebezpiecznych bakterii i 99,999% pasożytniczych pierwotniaków. Dodatkowo filtruje 99,999% mikro-plastików, zawiesiny i muł wodny. Co ważne, filtr nie zawiera żadnych substancji chemicznych, łatwo zużywających się części, tłoków, ani baterii. Do jego działania wystarczy jedynie przepływ wody. 

LifeStraw Personal waży zaledwie 57g i w zależności od stopnia zanieczyszczenia wody może uzdatnić od 1000 do 4000 litrów wody z przeznaczeniem do natychmiastowego spożycia i bez konieczności gotowania.

"Słomka życia"

Jeśli kiedykolwiek zachorowałeś w podróży przez zanieczyszczoną wodę, to pewnie już na zawsze zapamiętasz jak ważna jest czysta woda pitna. Aby zapobiec chorobom powodowanym przez zanieczyszczoną wodę wystarczy mieć przy sobie filtr LifeStraw. Filtr jest tak mały i lekki, że podróżując po krajach, gdzie jakość wody pitnej jest niepewna, możesz nosić go na szyi lub nawet w kieszeni.

Jak używać filtra? Z LifeStraw już nie ma potrzeby robić postoju i tracić czasu na mozolne pompowanie i filtrowanie wody. Po prostu umieść filtr bezpośrednio w ujęciu wody lub wlej wodę do pojemnika i pij przez ustnik filtra dokładnie w taki sposób, jak zrobiłbyś to przez zwykłą słomkę. Za pierwszym razem być może poczujesz lekki opór dopóki membrana nie nasiąknie. Po chwili woda popłynie już znacznie szybciej. Po zakończeniu picia zwyczajnie dmuchnij przez rurkę w celu usunięcia zanieczyszczeń i resztek wody.

Oczyści wodę z groźnych bakterii i pierwotniaków

Filtr LifeStraw Personal skutecznie oczyszcza wodę z następujących bakterii i pasożytniczych pierwotniaków:
- Salmonella,
- Escherichia coli,
- Campylobacter,
- Vibrio cholera,
- Pseudomonas aeruginosa,
- Shigella,
- Giardia lamblia,
- Cryptosporidium parvum,
- Entamoeba histolytica...

Ten rodzaj filtra skutecznie eliminuje zagrożenia biologiczne, ale nie jest w stanie oczyszczać wody z wirusów, szkodliwych substancji chemicznych i radioaktywnych, kwasów, rozpuszczalników itp.

Podaruj wodę potrzebującym

Producent filtrów LifeStraw łączy działalność komercyjną i dobroczynną. Lifestraw zobowiązuje się za każdy sprzedany filtr zapewnić wodę pitną dla 1 dziecka z krajów trzeciego świata przez cały 1 rok! 

Informujemy, że zgodnie z art.38 pkt 5 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, osobiste filtry wody nie podlegają zwrotom ze względów higienicznych i zdrowotnych, jeżeli opakowanie zostało otwarte przez kupującego.

Filtr polecamy do użytku w warunkach turystycznych, terenowych, surwiwalowych oraz w sytuacjach awaryjnych, jak np. skażenie wody, powodzie, trzęsienia ziemi, konflikty zbrojne itp.

Waga: 57g

Zastosowanie:
filtracja wody z 99,999999% bakterii żyjących w wodzie i 99,999% pasożytniczych pierwotniaków oraz mikro-plastików.

Technologia:
Hollow Fiber - membrany mikro-filtrujące o porach wielkości 0,2 mikrona.
Wykonany z materiałów wolnych od BPA.

Wydajność:
1 filtr może przefiltrować i uzdatnić od 1000 do 4000 litrów wody w zależności od stopnia zanieczyszczenia.

Wymiary:
229 mm x 25 mm

Gwarancja:
3 lata na wady ukryte produktu i 60 dni na części wymienne.