Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Osobisty filtr wody LifeStraw

Osobisty filtr wody LifeStraw

Filtr wody LifeStraw, to innowacyjny, lekki filtr osobisty do uzdatniania wody w warunkach terenowych. Filtr oparty jest na technologii membran mikro-filtrujących o porach wielkości 0,2 mikrona. Co ważne, filtr nie zawiera żadnych substancji chemicznych, tłoków, ani baterii. Do jego działania wystarczy jedynie przepływ wody.

Filtr oczyszcza wodę z 99,999999% niebezpiecznych bakterii i 99,999% pasożytniczych pierwotniaków. Dodatkowo filtruje 99,999% mikro-plastików, zawiesiny i muł wodny.

Filtr waży zaledwie 57 g i może uzdatnić od 1000 do 4000 litrów wody z przeznaczeniem do spożycia (w zależności od stopnia zanieczyszczenia wody). Idealny do użytku w warunkach wyprawowych, surwiwalowych oraz w sytuacjach awaryjnych, jak np. biologiczne skażenie wody, powodzie, itp.

"Słomka życia"

Jeśli kiedykolwiek zachorowałeś w podróży przez zanieczyszczoną wodę, to pewnie już na zawsze zapamiętasz jak ważna jest czysta woda pitna. Aby zapobiec chorobom powodowanym przez zanieczyszczoną wodę wystarczy mieć przy sobie filtr LifeStraw. Filtr jest tak mały i lekki, że podróżując po krajach, gdzie jakość wody pitnej jest niepewna, możesz nosić go na szyi lub nawet w kieszeni.

Jak używać filtra? Z LifeStraw już nie ma potrzeby robić postoju i tracić czasu na mozolne pompowanie i filtrowanie wody. Po prostu umieść filtr bezpośrednio w ujęciu wody lub wlej wodę do pojemnika i pij przez ustnik filtra dokładnie w taki sposób, jak zrobiłbyś to przez zwykłą słomkę. Za pierwszym razem być może poczujesz lekki opór dopóki membrana nie nasiąknie. Po chwili woda popłynie już znacznie szybciej. Po zakończeniu picia zwyczajnie dmuchnij przez rurkę w celu usunięcia zanieczyszczeń i resztek wody.

Oczyści wodę z groźnych bakterii i pierwotniaków

Filtr LifeStraw Personal skutecznie oczyszcza wodę z następujących bakterii i pasożytniczych pierwotniaków:
- Salmonella,
- Escherichia coli,
- Campylobacter,
- Vibrio cholera,
- Pseudomonas aeruginosa,
- Shigella,
- Giardia lamblia,
- Cryptosporidium parvum,
- Entamoeba histolytica...

Ten rodzaj filtra skutecznie eliminuje zagrożenia biologiczne, ale nie jest w stanie oczyszczać wody z wirusów, szkodliwych substancji chemicznych i radioaktywnych, kwasów, rozpuszczalników itp.

Podaruj wodę potrzebującym

Producent filtrów LifeStraw łączy działalność komercyjną i dobroczynną. Lifestraw zobowiązuje się za każdy sprzedany filtr zapewnić wodę pitną dla 1 dziecka z krajów trzeciego świata przez cały 1 rok! 

Informujemy, że zgodnie z art.38 pkt 5 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, osobiste filtry wody nie podlegają zwrotom ze względów higienicznych i zdrowotnych, jeżeli opakowanie zostało otwarte przez kupującego.

Filtr polecamy do użytku w warunkach turystycznych, terenowych, surwiwalowych oraz w sytuacjach awaryjnych, jak np. skażenie wody, powodzie, itp.

Waga: 57g

Zastosowanie:
filtracja wody z 99,999999% bakterii żyjących w wodzie i 99,999% pasożytniczych pierwotniaków oraz mikro-plastików.

Technologia:
Hollow Fiber - membrany mikro-filtrujące o porach wielkości 0,2 mikrona.
Wykonany z materiałów wolnych od BPA.

Wydajność:
1 filtr może przefiltrować i uzdatnić od 1000 do 4000 litrów wody w zależności od stopnia zanieczyszczenia.

Wymiary:
229 mm x 25 mm

Gwarancja:
3 lata na wady ukryte produktu i 60 dni na części wymienne.