Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Cebe Ice 8000

Okulary Cebe Ice 8000

Cebe Ice 8000 to techniczne okulary przeciwsłoneczne zaprojektowane tak, by zapewnić maksymalną ochronę i komfort nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Sprawdzą się zarówno w gorącym, pustynnym słońcu, jak i na lodowcowej wspinaczce.
Dzięki adaptacyjnemu filtrowi o zmiennej intensywności 2-4/4, okulary szybko dopasują się do zmieniającego się oświetlenia. Nie ograniczą widzenia w cieniu, a po chwili będą znowu gotowe by zapewnić ochronę przed mocnym słońcem.

Gdy ośmiotysięcznik w zasięgu wzroku

Okulary Przeciwsłoneczne Cebe Ice 8000 zostały wyposażone w opatentowany system składanych, skrzydełkowych osłonek bocznych. Opuszczone gwarantują bardzo dobrą ochronę nawet przed zdradliwie oślepiającymi promieniami słonecznymi odbitymi od śniegu, lodu czy wody . Złożone pozwalają natomiast na lepszą wentylację podczas intensywnego wysiłku.

Dla zwiększenia komfortu i ograniczenia pocenia się, zarówno noski, jak i zauszniki zostały wykonane z miękkiej, otworowanej i wentylowanej gumy. Zauszniki obracają się i mogą zostać wygięte o 180 stopni, dzięki czemu okulary stają się bardziej przenośne i zajmują mniej miejsca po złożeniu, co zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia podczas transportu. Do końcówek zauszników doczepiany jest elastyczny pasek gwarantujący dobre trzymanie okularów na głowie nawet przy intensywnym ruchu. Umożliwia także swobodne ich zdejmowanie bez obawy że spadną bezpowrotnie w przepaść.

Ściemniają jak trzeba

Wysokiej jakości fotochromowe soczewki tych okularów przyciemniają się i rozjaśniają samoczynnie pod wpływem zmian intensywności promieniowania słonecznego. Dzięki temu mogą zastąpić 2, a nawet 3 pary okularów ze stałymi filtrami kategorii 2-3-4.
Model Ice 800 chroni nie tylko przed słońcem i wiatrem, ale zapewnia również precyzję widzenia poprzez zastosowanie struktury polaryzacyjnej, która porządkuje promienie światła tak, by obraz był ostry, wyraźny i bez zbędnych zakłóceń optycznych.
Soczewki Ice 8000 dodatkowo posiadają po wewnętrznej stronie warstwę antyrefleksyjną, która wyostrza widzenie i ogranicza powstawanie lśnień i odblasków od światła odbitego pomiędzy okiem a okularami.

Okulary wyprodukowane we Francji (CE).

W tym modelu zastosowano następujące technologie:

schemat-photochromic

Soczewki wykonane w technologii Foto-Chrom zapewniają elastyczność i optymalne widzenie w zmiennych warunkach oświetlenia zastępując nawet kilka par okularów z filtrem stałym. Fotochromowe soczewki ściemniają się, lub rozjaśniają samoczynnie dostosowując filtrowaną ilość światła do aktualnie panujących warunków nasłonecznienia.

system osłonek bocznych

Na ekstremalnie trudne warunki pogodowe Cebe opracowało system składanych lub zdejmowanych osłonek bocznych, które chronią oko przed niebezpiecznym światłem odbitym od śniegu, lody czy wody. Dodatkowo osłonki zabezpieczają przed wiatrem, gradem i śniegiem, który przy silnym wietrze może być nawiewany z boku.

pasek do okularów

W tym modelu do końcówek zauszników może być doczepiony elastyczny pasek gwarantujący dobre trzymanie okularów na głowie nawet przy intensywnym ruchu. Umożliwia on także swobodne zakładanie i zdejmowanie okularów bez obawy że spadną bezpowrotnie z grani prosto w przepaść. Tym samym zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo i wygodę.


Wyposażenie:
W komplecie z okularami znajduje się sztywne etui zamykane na rzep, które chroni okulary i ułatwia ich transport. Dodatkowo otrzymujesz także delikatną ściereczkę z mikrofibry, która szybko i skutecznie oczyści soczewki bez uszkadzania ich powieszchni. Na wyposażeniu jest również elastyczny pasek doczepiany do końcówek zauszników, który zabezpiecza okulary przed zsunięciem się z głowy i uszkodzeniem. Umożliwia także powieszenie ich na szyi gdy chwilowo nie są potrzebne.

CEBE Ice 8000
, to lekkie okulary przeznaczone do aktywności w mocnym słońcu, ze szczególnym uwzględnieniem sportów wysoko-górskich.

Waga: 28 g

Typ soczewek
stałe soczewki poliwęglanowe z filtrem adaptacyjnym i polaryzacją

Typ filtra
filtr adaptacyjny - kategoria 2-4 (zmienna przepuszczalność światła w zależności od intensywności światła),
filtr UVA - 100%,
filtr UVB - 100%,
filtr UVC - 100%.

Technologie
- struktura polaryzacyjna
- filtr PHOTO-CHROMIC
- warstwa antyrefleksyjna

Rozmiar ramki
Large - szeroka
- soczewka:  36 x 62 mm
- rozstaw noska: 18 mm
- długość zauszników: 134 mm

Wyposażenie
- elastyczny pasek do mocowania na głowie lub szyji,
- twarde etui,
- woreczek z delikatnej mikrofibry.