Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Bolle Recoil

Okulary Bolle Recoil

Bolle Recoil to lekkie okulary przeciwsłoneczne przeznaczone do sportu i turystyki w mocnym słońcu. Model Ecrins posiada najwyższej jakości polaryzowane soczewki z polikarbonu ze 100% filtrem UV oraz mocnym filtrem światła kategori 3/4 (przepuszczalność światła w zakresie 8-18%).

Zastosowanie soczewek z polikarbonu zapewnia 20-krotnie większą odporność na stłuczenie niż szkło tej samej grubości oraz 3-krotnie niższą wagę, przy zachowaniu rewelacyjnej precyzji widzenia. Dzięli temu okulary pozostają bardzo lekkie i odporne na zarysowania.

Dla ziększenia komfortu w tym modelu zastosowano miękkie i elastyczne wyściółki nosków oraz końcówek zauszników.
Okulary wyprodukowane we Włoszech.

W tym modelu zastosowano następujące technologie:

schemat-polaryzacja

Polaryzacja Bolle ukierunkowuje wiązki promieni tak, by niwelować wszelkiego rodzaju blaski i lśnienia spowodowane odbijaniem promieni słonecznych od wody, śniegu itp. Zastosowanie polaryzacji daje krystalicznie czyste widzenie na wodzie, lądzie i w powietrzu, zwiększając precyzję i jakość widzenia.

logo antifogSystemem Anty-fog Bolle odpycha cząsteczki wody, ograniczając tym samym negatywne efekty zaparowywania szkieł podczas aktywności fizycznej. Zastosowanie warstwy Anty-fog zdecydowanie zmniejsza kondensację pary wodnej i niweluje zamglenia soczewek niezależnie od warunków pogodowych.

oleofobic logo

Warstwa Olejofobowa i hydrofobowa Bolle na zewnętrznej powierzchni soczewek zapobiega osadzaniu się cząsteczek wody i tłuszczu dając nieskazitelną jakość widzenia. Dzięki tej technologii możesz zapomnieć o osadzających się kroplach wody bądź tłustych plamach ograniczających widzenie.


Wyposażenie:
W komplecie z okularami znajduje się sztywne etui zamykane na rzep, które chroni okulary i ułatwia ich transport. Dodatkowo otrzymujesz także delikatną ściereczkę z mikrofibry, która szybko i skutecznie oczyści soczewki bez uszkadzania ich powieszchni.

Bolle Recoil
, to lekkie okulary przeznaczone do różnych aktywności w mocnym słońcu, ze szczególnym uwzględnieniem sportów wodnych.

Waga: 50 g

Typ soczewek
stałe soczewki poliwęglanowe, polaryzowane, wielowarstwowe, złote

Typ filtra
mocny filtr słoneczny - kategoria 3 (przepuszczalność światła w zakresie 8-18%),
filtr UVA - 100%,
filtr UVB - 100%,
filtr UVC - 100%.

Technologie
- warstwa anty-fog
- warstwa olejo-fobowa
- warstwa hydro-fobowa

Rozmiar ramki
medium/large

Wyposażenie
neoprenowe etui i delikatna ściereczka z mikrofibry