Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Cebe Proguide 2000

Okulary Cebe Proguide 2000

Cebe Proguide 2000 to bardzo wytrzymałe,  techniczne okulary przeciwsłoneczne stworzone przy współpracy z przewodnikami wysokogórskimi, by zapewnić maksymalną ochronę i komfort w ekstremalnych warunkach. Według producenta, model Proguide 2000 najlepiej sprawdza się w strefie pomiędzy 2000 a 4000 mnpm.

Dzięki odpinanym osłonkom bocznym sprawdzą się zarówno w gorącym, równikowym słońcu, jak i na lodowcowej wspinaczce.
Profesjonalny filtr kategorii 4/4 zapewni bezpieczeństwo przy bardzo mocnym słońcu, nawet na dużych wysokościach, gdzie słońce operuje wyjątkowo mocno, odbijając się od białego śniegu.

Gdy szczyt w zasięgu wzroku

Okulary Przeciwsłoneczne Cebe Proguide 2000 zostały wyposażone w opatentowany system zdejmowanych osłonek bocznych. Założone gwarantują bardzo dobrą ochronę przed oślepiającymi promieniami słonecznymi odbitymi od śniegu, lodu czy wody . Zdemontowane pozwalają natomiast na lepszą wentylację podczas intensywnego wysiłku. Dla zwiększenia komfortu i ograniczenia pocenia się, zarówno noski, jak i zauszniki zostały wykonane z miękkiej, otworowanej i wentylowanej gumy

Ściemniają jak trzeba

Wysokiej jakości soczewki z polikarbonu zapewniają bardzo wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem widzialnym oraz UV i IR. O precyzję widzenia dba polaryzacja, która porządkuje promienie światła tak, by obraz był ostry, wyraźny i bez zbędnych zakłóceń optycznych.
Soczewki dodatkowo posiadają po wewnętrznej stronie warstwę antyrefleksyjną, która wyostrza widzenie i ogranicza powstawanie lśnień i odblasków od światła odbitego pomiędzy okiem a okularami.

Okulary wyprodukowane w Europie (CE).
Uwaga: ze względu na mocny filtr producent nie zaleca stosowania tego modelu do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Wyposażenie:
W komplecie z okularami znajduje się sztywne etui zamykane na rzep, które chroni okulary i ułatwia ich transport. Dodatkowo otrzymujesz także delikatną ściereczkę z mikrofibry, która szybko i skutecznie oczyści soczewki bez uszkadzania ich powieszchni.

CEBE Proguide 2000
, to bardzo wytrzymałe okulary przeznaczone do aktywności w mocnym słońcu, ze szczególnym uwzględnieniem sportów wysoko-górskich.

Waga: 42 g

Typ soczewek
stałe soczewki polikarbonowe z mocnym filtrem przeciwsłonecznym.

Typ filtra
filtr kategoria 4/4 (przepuszczalność światła - 5%),
filtr UVA - 100%,
filtr UVB - 100%,
filtr UVC - 100%,
filtr UV (IR) - 85%.

Technologie
- struktura polaryzacyjna
- warstwa antyrefleksyjna

Rozmiar ramki
Large - szeroka
- soczewka:  46 x 72 mm
- rozstaw noska: 17 mm
- długość zauszników: 131 mm

Wyposażenie
- twarde etui,
- woreczek z delikatnej mikrofibry