Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Ultra

Starlight 1P

Marmot Starlight 1P

Marmot Starlight 1P, to ultralekki jednoosobowy namiot na solowe wypady turystyczne. Jest to nowy, ulepszony model Marmota, który wykonano z najlżejszych dostępnych materiałów. Starlight 1P składa i rozkłada się dosłownie w minutę, a po spakowaniu zajmuje minimum miejsca w plecaku.

Stworzony dla minimalistów

Nowy Stalight 1P to rozwiązanie dla najbardziej wymagających minimalistów. W wersji minimum waży niecałe 800g i po spakowaniu zajmuje tyle co bidon na wodę. Stabilna konstrukcja składa się z 2-ch składanych pałąków, do których podwiesza się sypialnię. W tylnej części tropik jest zintegrowany z sypialnią. Przy dobrej pogodzie tropik można zwinąć jednostronnie lub z całej czołowej części namiotu. Ułatwia to wentylację i szuszenie namiotu.
Namiot rozkłada się w mgnieniu oka i tak samo szybko można go złożyć zwijając w zintegrowaną kieszeń. Tropik przy wejściu tworzy praktyczny przedsionek na mały plecak, buty itp. 

Wyposażenie

Kodowane kolorystycznie zaczepy i pałąki, ultralekkie pałąki firmy DAC, wewnętrzne kieszenie na podręczne przedmioty, elementy odblaskowe, podklejane szwy podłogi i tropiku, szeroko otwierane wejście do sypialni, przedsionek, zintegrowania kieszeń do zwijania namiotu.

Uwaga: Namiot dostępny na zamówienie z magazynu Marmot Niemcy. Czas transportu ok 7 dni.

Namiot Marmot Starlight 1P polecamy wszystkim podróżnikom poszukującym ultra lekkich i trwałych produktów o wysokich parametrach technicznych, którzy gotowi są poświęcic nieco wygody wzamian za minimum wagi i dużo wolnego miejsca w plecaku.

Waga: 954 g
Minim. waga użytkowa: 790 g (sypialnia + tropik + pałąki)

Typ
jednoosobowy, jednokomorowy namiot turystyczny

Materiał podłogi
40d 100% Nylon 3000mm

Materiał tropiku
40d 100% Nylon Ripstop, Silicon/PU 1800mm

Stelaż
2 składane pałąki firmy DAC Featherlite NSL 8 mm

Wymiary
60 x 81 x 269 cm

Zastosowane rozwiązania
Szwy podklejone w 100%; lekkie pałąki firmy DAC, wentylacja, 3-stopniowe otwieranie sypialni, częściowo zwijalny tropik.

Gwarancja
2 lata