Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Ultra

Marmot Force 3P

 • W magazynie: 1 szt.
 • Dostępność: Dostępny
 • Producent: Marmot
 • Waga (g): 1785
 • Rozmiary (cm): 107 x 178 x 224
 • Gwarancja (miesiące): 24
 • Czas realizacji: 7 dni
 • Cena: 2 499,00 zł
  • Kolor
 • Poleć produkt

Marmot Force 3P
NOWOŚĆ 2015

Marmot Force 3P, to ultralekki, trzyosobowy namiot o innowacyjnej konstrukcji zapewniającej maksimum przestrzeni użytkowej przy minimalnej wadze i doskonałej pakowności. Ten model Marmota wykonano z najlżejszych dostępnych materiałów dla zmniejszenia wagi i objętości namiotu po spakowaniu.

Maksimum przestrzeni i minimalna waga

Force 3P to nowy, ultralekki namiot Marmota, który łączy w sobie intuicyjny i szybki montaż, wyjątkowo niską wagę oraz maksimum użytecznej przestrzeni dla 3-ech osób. Force 3 posiada 2 wygodne wejścia w kształcie litery "D" oraz 2 przedsionki. Wewnątrz sypialni zoptymalizowano miejsce na głowę i nogi, dzięki zastosowaniu dodatkowych pałąków unoszących sypialnię tam, gdzie w klasycznych namiotach opada ona ostro ku ziemi ograniczając przestrzeń użytkową.

Stelaż w technologii DAC Featherlite 8,7 - 9,3 mm jest znacznie lżejszy od aluminiowego, przy zachowaniu takiej samej wytrzymałości. W konstrukcji stelaża zastosowano poziome pałąki, których zadaniem jest stworzenie maksymalnej przestrzeni poprzez napięcie namiotu w strategicznych strefach. Kolorowe oznaczenia na taśmach i masztach czynią rozbijanie namiotu intuicyjnym i szybkim nawet gdy zdaży się nam to przy zapadającym zmroku.

Podpowiedź: jeśli wybierasz się na wyprawę w zaprzyjaźnionym, zgranym, trzyosobowym zespole, to zabierając ze sobą Marmot Force 3, możecie rozdzielić między siebie stelaż, tropik i sypialnię. Wtedy średnio na głowę przypadnie tylko nieco ponad pół kilograma wagi transportowej i minimalny ładunek do plecaka. To się nazywa chodzenie na lekko!

Wyposażenie

Wodoodporny tropik z podklejanymi szwami, kodowane kolorystycznie zaczepy i pałąki, ultralekkie pałąki firmy DAC, 3 wewnętrzne kieszenie na podręczne przedmioty, elementy odblaskowe, podklejane szwy podłogi i tropiku, szeroko otwierane 2 wejścia do sypialni, 2 przedsionki, suwaki osłonięte patkami, 2 osłonięte otwory wentylacyjne.

Uwaga: Namiot dostępny na zamówienie z magazynu Marmot Niemcy. Czas transportu ok 7 dni.

Namiot Marmot FORCE 3P polecamy wszystkim podróżnikom poszukującym ultra lekkich i trwałych produktów o wysokich parametrach technicznych, którzy cenią na równi komfort i wygodę oraz niską wagę transportową.

Waga: 1850 g
Minimalna waga użytkowa: 1785 g (sypialnia + tropik + pałąki)

Typ
trzyosobowy, jednokomorowy, samonośny namiot turystyczny z dwoma przedsionkami

Materiał podłogi
40d 100% Nylon 2000mm

Materiał tropiku
30d 100% Nylon Ripstop, Silicon/PU 1800mm

Stelaż
4 składane pałąki firmy DAC Featherlite NFL 8.7mm / 9.3mm

Wymiary
107 x 178 x 224 cm

Zastosowane rozwiązania
Samonośna konstrukcja z oddzielnym, wodoodpornym tropikiem; szwy podklejone w 100%; lekkie pałąki firmy DAC; zoptymalizowana, asymetryczna konstrukcja sypialni; podwójna wentylacja; 2 wejścia do sypialni w kształcie litery "D".

Gwarancja
2 lata