Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Ultra

Marmot Force 1P

Marmot Force 1P
NOWOŚĆ 2015

Marmot Force 1P, to ultralekki, jednoosobowy namiot o innowacyjnej konstrukcji zapewniającej maksimum przestrzeni użytkowej przy minimalnej wadze i doskonałej pakowności. Ten model Marmota wykonano z najlżejszych dostępnych materiałów dla zmniejszenia wagi i objętości namiotu po spakowaniu.

Imponująca przestrzeń i zaledwie 1 kg!

Zadziwiające jak wiele przestrzeni, przy tak małej wadze, udało się uzyskać Marmotowi w nowym modelu Force 1P. Ten ultralekki, namiot o samonośnej konstrukcji zapewnia rewolucyjnie dużo użytecznej przestrzeni dla Ciebie i Twojego ekwipunku. Namiot zaprojektowano do solowego użytkowania, dlatego posiada tylko jedno, za to bardzo wygodne wejście w kształcie litery "D" oraz  1 przedsionek. Wewnątrz sypialni zoptymalizowano miejsce na głowę i nogi, dzięki zastosowaniu dodatkowych pałąków unoszących sypialnię tam, gdzie w klasycznych namiotach opada ona ostro ku ziemi ograniczając przestrzeń użytkową.

Stelaż w technologii DAC Featherlite 8,7 - 9,3 mm jest znacznie lżejszy od aluminiowego, przy zachowaniu takiej samej wytrzymałości
. W konstrukcji stelaża zastosowano poziome pałąki, których zadaniem jest stworzenie maksymalnej przestrzeni poprzez napięcie namiotu w strategicznych strefach. Dzięki temu, nawet wyjatkowo wysokie osoby, mogą swobodnie w nim siedzieć i wykonywać różne czynnośći biwakowe, bez dyskomfortu stałego ocierania się o ścianki sypialni. Kolorowe oznaczenia na taśmach i masztach czynią rozbijanie namiotu intuicyjnym i szybkim nawet gdy zdaży się nam to przy zapadającym zmroku.

Wyposażenie

Wodoodporny tropik z podklejanymi szwami, kodowane kolorystycznie zaczepy i pałąki, ultralekkie pałąki firmy DAC, 2 wewnętrzne kieszenie na podręczne przedmioty, elementy odblaskowe, podklejane szwy podłogi i tropiku, szeroko otwierane wejście do sypialni, przedsionek, suwak osłonięty patkami, osłonięte otwory wentylacyjne.

Uwaga: Namiot dostępny na zamówienie z magazynu Marmot Niemcy. Czas transportu ok 7 dni.

Namiot Marmot FORCE 1P polecamy wszystkim wymagającym podróżnikom poszukującym ultra lekkich i trwałych produktów o wysokich parametrach technicznych, którzy cenią na równi komfort i wygodę oraz niską wagę transportową.

Waga: 1100 g
Minimalna waga użytkowa: 1060 g (sypialnia + tropik + pałąki)

Typ
jednoosobowy, jednokomorowy, samonośny namiot turystyczny z przedsionkiem

Materiał podłogi
40d 100% Nylon 2000mm

Materiał tropiku
30d 100% Nylon Ripstop, Silicon/PU 1800mm

Stelaż
3 składane pałąki firmy DAC Featherlite NFL 8.7mm / 9.3mm

Wymiary
91 x 102 x 216 cm

Zastosowane rozwiązania
Samonośna konstrukcja z oddzielnym, wodoodpornym tropikiem; szwy podklejone w 100%; lekkie pałąki firmy DAC; zoptymalizowana, asymetryczna konstrukcja sypialni; wentylacja; 1 wejście do sypialni w kształcie litery "D".

Gwarancja
2 lata