Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Ultra

Moskitiera Sea to Summit Pyramid Net

Moskitiera Mosquito Pyramid Net Single

Pyramid net to uniwersalna, jednoosobowa turystyczna moskitiera, która zapewni Ci niezbędną ochronę przed komarami i innymi nieprzyjemnymi owadami podczas podróży. Ten klasyczny model ma kształt piramidy gwarantującej dobrą ochronę przy niewielkiej wadze i kompaktowym opakowaniu zarówno w pozycji siedzącej jak i leżącej. Równie dobrze sprawdzi się w afrykańskim hostelu, jak i na mazurskim biwaku.

Święty spokój od owadów

Moskitiera Pyramid net jest sprawdzonym produktem w dobrej cenie od znanej wszystkim podróżnikom australijskiej marki Sea to Summit. Wykonana jest z czarnej, siatkowej tkaniny o grubości włókna 50D, które zapewnia odpowiednią trwałość, lekkość i dobrą widoczność. Siatkę wykonano w gęstości 80 otworów na 1 cm2, co stanowi wystarczającą barierę przed większością tropikalnych owadów.

Dziecinna łatwość użycia

Po podwieszeniu do gałęzi, lampy lub haczyka w suficie za pomocą regulowanej linki ten model należy podwinąć na krawędziach pod materac lub zamocować do podłoża gdy używamy jej w terenie, ponieważ nie posiada dodatkowej podłogi. Takie rozwiązanie zapewnia niską wagę i małe rozmiary i nie stanowi trudności w większości sytuacji podróżnych. Moskitiera Pyramid net wyposażona jest na narożnikach w pętle, co pozwala ją odpowiednio naciągnąć i przymocować do podłoża za pomocą dodatkowych szpilek (nie dostarczane w zestawie). Siatka została wzmocniona na przeszyciach w miejscach mocowania. Na wyposażeniu lekki, nylonowy woreczek transportowy ze ściągaczem.

Moskitiera dostępna jest także w wersji dla 2 osób.

Pyramid single net to sprawdzona, lekka moskitiera która zadowoli większość turystów i podróżników.

Waga: 245 g

Przeznaczenie
ochrona przed owadami podczas odpoczynku w terenie i w pomieszczeniach.

Wymiary wersji SINGLE (cm)
rozłożone: wys.120 x 220 x 100
po spakowaniu: 15 x 10 x 10

Materiał
czarne włókno syntetyczne z 80 otworkami na cm2.

Dopasowanie
1 rozmiar unisex