Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Mata Sarcophagus 3 Rockland

Mata samopompująca Sarcophagus 3

Mata samopompująca Sarcophagus 3 marki Rockland, jest uniwersalną matą termoizolacyjną o grubości 30 mm. Ma specjalny kształt tzw. mumii, co czyni jąlżejszą i bardziej kompaktową po spakowaniu. Dodatkowo posiada praktyczną powierzchnię antypoślizgową, która podnosi komfort w trakcie noclegu.

Wygodny sen i mniej do transportu

Jeśli rozbicie namiotu, albo wniesienie ciężkiego plecaka do bazy pozbawiło Cie tchu, to mata samopompująca jest rozwiązaniem dla Ciebie. Rozwiń ją na ziemi i pozwól jej wciagnąć powietrze, a ona w kilka minut napompuje się sama. Pozostanie Ci zakręcić zaworek i odpoczywać w komfortowych warunkach. Jeśli chcesz uzyskać maximum grubości, to dopompuj kilka wdechów powietrza aż mata uzyska pełną sztywność.

Mata Sarcophagus 3 została tak zaprojektowana, żeby zachować kompromis między poręcznością w transporcie, a wygodą w czasie snu. Mata jest ukształtowana zgodnie z profilem leżącego ciała - szersza w części pleców i bioder, a węższa w części głowy i nóg. Dzięki temu zapewnia komfort, izolację i wygodne podparcie tam, gdzie jest to niezbędne w czasie snu. Grubość po maksymalnym napompowaniu to solidne 30 mm, co pozwala na jej trzysezonowe wykorzystanie w terenie. Dodatkowo mata posiada specjalną powierzchnię antypoślizgową, która podnosi komfort w trakcie noclegu i nie pozwala spaść z niej z hukiem na glebę. Niewielka waga (990 g) oraz mały rozmiar po spakowaniu (13 cm x 50 cm), czynią tę matę doskonałą alternatywą dla zwykłych karimat piankowych. Wewnątrz maty znajduje się specjalny materiał piankowy, który dodatkowo izoluje od zimnego gruntu.

W zestawie znajduje się praktyczny woreczek transportowy oraz gumowe taśmy dla lepszej kompresji.

Matę polecamy wszystkim tym, którzy czują dyskomfort w czasie snu na klasycznych, piankowych karimatach turystycznych. Większa grubość i dodatkowa izolacja powietrzna zapewniają lepszy sen i więcej energii na wyzwania nastepnego dnia!

Waga:   990 g

Materiał:
lekki i mocny poliester pokryty materiałem antypoślizgowym

Wymiary:
rozłożona - 180 cm (długość), 50 cm (szerokość), 3 cm (grubość)
po zwinięciu - walec 13 cm x 50 cm

Ilość komór:
1

Wyposażenie:
worek transportowy, gumki kompresyjne.

Zastosowanie:
biwakowanie od wiosny do jesieni