Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Ultra

Mata Thermarest Trail Scout R

Mata samopompująca Thermarest Trail Scout

Mata Trail Scout to trzy-sezonowa, bardzo lekka mata samopompująca o grubości 25 mm. Jest to jeden z klasycznych modeli Thermarest przeznaczony do biwakowania od wiosny do jesieni. Trail Scout jest optymalnym kompromisem niskiej wagi oraz komfortu maty samopompującej. Mata jest lekko zaokrąglona na rogach co czyni jąlżejszą i bardziej kompaktową po spakowaniu.

Po rozwinięciu i otwarciu zaworka mata a w kilka chwil napompuje się sama. Pozostanie Ci zakręcić zaworek i odpoczywać w komfortowych warunkach. Jeśli chcesz uzyskać maximum grubości i komfortu, to dopompuj kilka wdechów powietrza aż mata uzyska większą sztywność.

Ekonomiczny kompromis wagi i komfortu

Mata Trail Scout jest stworzona dla tych, którzy potrzebują lekkiej maty, która bez trudu zmieści się plecaku. Zapewnia wzorowe połączenie jakości i komfortu. Jej największym atutem jest jednak niewielka waga zbliżona to prostych mat piankowych, przy zapewnieniu znacznie lepszej termoizolacji. Dzięki swojej warstwowej konstrukcji i wypełnieniu specjalną termoizolacyjną pianką, może być używana w różnych warunkach pogodowych i od wiosny do jesieni.

Wskażnik termoizolacji dla tej maty (R-Value) wynosi: 3,4, co daje komfort termiczny nawet gdy temperatura w nocy spada poniżej 0 C.
wskaznik rvalue trail lite

Mata zachowuje dobrze przemyślany kompromis między poręcznością w transporcie, a wygodą w czasie snu. Mata jest ukształtowana zgodnie z profilem leżącego ciała - szersza w części pleców i bioder, a nieco węższa w części nóg. Dzięki temu zapewnia wygodne podparcie tam, gdzie jest to niezbędne. Grubość po maksymalnym napompowaniu to 25 mm. Dodatkowo mata posiada specjalną powierzchnię antypoślizgową, która ogranicza ześlizgiwanie się śpiwora i zapewnia spokojny sen.

W zestawie znajduje się praktyczny woreczek transportowy.

Matę wyprodukowano w USA.

Matę polecamy wszystkim turystom, którzy oczekują wygodnego snu w czasie biwakowania od wiosny do jesieni.

Waga: 630 g

Materiał zewnętrzny:
lekki poliuretan

Wypełnienie:
lekki spieniony poliuretan o otwartych porach

Wymiary:
rozłożona - 183 cm (długość), 51 cm (szerokość), 2,5 cm (grubość)
po zwinięciu - walec 14 cm x 26 cm

Współczynnik termiczny Thermarest:
R-Value: 3,4

Ilość komór:
1

Kształt:
mumia

Wyposażenie:
worek transportowy

Zastosowanie:
biwakowanie od wiosny do jesieni.