Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Ultra

Mata Thermarest Trail Lite R

Mata samopompująca Thermarest Trail Lite
Nowa udoskonalona wersja!

Sampopompująca mata Trail Lite marki Thermarest, jest wielosezonową, bardzo lekką matą termoizolacyjną o grubości 38 mm. Ten model stanowi wyjątkowo udane połączenie wygody, termoizolacji i trwałości, przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi oraz kompaktowych rozmiarów maty po spakowaniu. Mata ma specjalny kształt tzw. mumii, co czyni jąlżejszą i bardziej kompaktową po spakowaniu.

Po rozwinięciu i otwarciu zaworka mata a w kilka chwil napompuje się sama. Pozostanie Ci zakręcić zaworek i odpoczywać w komfortowych warunkach. Jeśli chcesz uzyskać maximum grubości i komfortu, to dopompuj kilka wdechów powietrza aż mata uzyska większą sztywność.

Lekka, komfortowa, na cały rok

Mata Trail Lite została zaprojektowana z myślą o turystach dla których ważny jest każdy gram ekwipunku. Dlatego mata jest naprawdę lekka, a po złożeniu zajmuje wyjątkowo mało przestrzeni. Dzięki temu zwalnia miejsce w plecaku na inne potrzebne elementy twojego ekwipunku. Dzięki swojej warstwowej konstrukcji i wypełnieniu specjalną termoizolacyjną pianką z pionowymi kanałami powietrznymi, może być używana w różnych warunkach pogodowych i o każdej porze roku.

Wskażnik termoizolacji dla tej maty (R-Value) wynosi: 3,4, co daje komfort termiczny przy temperze kilku stopni poniżej 0 C.
wskaznik rvalue trail lite

Mata zachowuje dobrze przemyślany kompromis między poręcznością w transporcie, a wygodą w czasie snu. Mata jest ukształtowana zgodnie z profilem leżącego ciała - szersza w części pleców i bioder, a węższa w części nóg. Dzięki temu zapewnia wygodne podparcie tam, gdzie jest to niezbędne. Grubość po maksymalnym napompowaniu to solidne 38 mm, co pozwala na jej całoroczne wykorzystanie w terenie. Dodatkowo mata posiada specjalną powierzchnię antypoślizgową, która ogranicza ześlizgiwanie się śpiwora i zapewnia spokojny sen.

W zestawie znajduje się praktyczny woreczek transportowy.

Matę wyprodukowano w Irlandii.

Matę polecamy wszystkim którzy potrzebują wygodnego snu w czasie turystycznych eskapad o o każdej porze roku.

Waga: 800 g

Materiał:
lekki i mocny poliester 75 D

Wypełnienie:
lekki spieniony poliuretan o otwartych porach z pionowymi tunelami powietrznymi

Wymiary:
rozłożona - 183 cm (długość), 51 cm (szerokość), 3,8 cm (grubość)
po zwinięciu - walec 15 cm x 28 cm

Współczynnik termiczny Thermarest:
R-Value: 3,4

Ilość komór:
1

Kształt:
mumia

Wyposażenie:
worek transportowy

Zastosowanie:
biwakowanie przez cały rok.