Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

Optimus Terra Weekend HE Cook Set

Optimus Terra Weekend HE Cook Set [0,95L]

Zestaw do gotowania Optimus Terra Weekend HE Cook Set, to mały, wydajny i wszechstronny, dwuczęściowy zestaw naczyń do przygotowywania różnorodnych posiłków. Naczynia wykonane są z trwałego i lekkiego, anodyzowanego aluminium, które doskonale przewodzi ciepło. W skład zestawu wchodzi garnek o pojemności 0.95l oraz pokrywka do niego, która może również służyć jako patelnia. Garnek posiada nabitą trwale miarkę, która ułatwia odmierzanie płynów oraz praktyczny dzióbek ułatwiający przelewanie.

Mistrz minimalizmu i wydajności

Dno garnka wyposażono w radiator ciepła, który skraca czas gotowania nawet o 20%, ograniczając tym samym zużycie gazu podczas gotowania.  Ten praktyczny zestaw posiada też przydatny siateczkowy pokrowiec ze ściągaczem. Zdecydowanie polecamy każdemu kto poszukuje niezawodnego, mocnego i lekkiego sprzętu biwakowego.

Co ciekawe, zestaw jest tak pomyślany, aby w trakcie wycieczki można do niego schować typowy 220g kartusz, niewielki palnik oraz składanego sporka (widoczne na ostatnim zdjęciu dodatkowe elementy nie wchodzą w skład tego zestawu). Proste a genialne rozwiązanie, dzięki któremu możemy zaoszczędzić sporo miejsca w plecaku.

Uwaga: palnik widoczny na zdjęciach nie jest częścią zestawu. Do nabycia oddzielnie lub w zestawie Optimus Crux Weekend HE Cook System.

Optimus Terra Weekend HE Cook Set, to praktyczny zestaw polecany szczególnie na krótkie, week-endowe i kilkudniowe wypady w teren, kiedy liczy się każdy gram ekwipunku.

Waga: 276 g (cały zestaw, wraz z pokrowcem)

Materiał
Anodyzowane aluminium

W skład zestawu wchodzą:
- garnek 0.95l z trwale nabitą podziałką i dzióbkiem
- patelnia / pokrywka
- siateczkowy pokrowiec

Wyposażenie
- radiator pod dnem garnka
- składane uchwyty pokryte izolacją termiczną i antyposlizgową

Wymiary (cm)
124 x 175 mm