Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Optimus Terra Solo Cook Set 0,6l

Optimus Terra Solo Cook Set [0,6L]

Dwuczęściowy zestaw do gotowania Optimus Terra Solo Cook Set, to minimalistyczny zestaw naczyń biwakowych dla 1 osoby. Zestaw stanowi optymalne połączenie niskiej wagi i niewielkich rozmiarów. Naczynia wykonane są z trwałego i lekkiego, utwardzanego, anodyzowanego aluminium, które doskonale przewodzi ciepło. 

Minimalizm ponad wszystko

Ten dwuczęściowy zestaw z aluminium zawiera garnek o pojemności 0.6l oraz pokrywkę do niego, która może również służyć jako patelnia. Garnek posiada nabitą trwale miarkę, która ułatwia odmierzanie płynów oraz praktyczny dzióbek ułatwiający przelewanie. Zestaw posiada też przydatny siateczkowy pokrowiec ze ściągaczem. Zdecydowanie polecamy każdemu kto poszukuje niezawodnego, mocnego i ultra lekkiego sprzętu biwakowego.

Co ciekawe, zestaw jest tak pomyślany, aby w trakcie wycieczki można do niego schować typowy 220g kartusz, niewielki palnik oraz składanego sporka (widoczne na ostatnim zdjęciu dodatkowe elementy nie wchodzą w skład tego zestawu). Proste a genialne rozwiązanie, dzięki któremu możemy zaoszczędzić sporo miejsca w plecaku.

Uwaga: palnik widoczny na zdjęciach nie jest częścią zestawu. Do nabycia oddzielnie lub w zestawie Optimus Crux Lite Solo Cook System.

Optimus Terra Solo Cook Set, to praktyczny zestaw dla 1 osoby, polecany szczególnie na krótkie, week-endowe i kilkudniowe wypady w teren, kiedy liczy się każdy gram ekwipunku.

Waga: 218 g (cały zestaw, wraz z pokrowcem)

Materiał
Anodyzowane, utwardzane aluminium

W skład zestawu wchodzą:
- garnek 0.6l z trwale nabitą podziałką i dzióbkiem
- patelnia / pokrywka
- siateczkowy pokrowiec

Wyposażenie
- składane uchwyty pokryte izolacją termiczną i antyposlizgową

Wymiary (cm)
107 x 136 mm