Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

Optimus Terra Lite HE Cook Set

Optimus Terra Lite HE Cook Set [1,75L]

Optimus Terra Lite HE Cook Set to niewielki, ale bardzo praktyczny i uniwersalny zestaw do turystycznego gotowania, przeznaczony dla 1 lub 2 osób. Zestaw wykonany jest z anodowanego aluminium i składa się z garnka z radiatorem o pojemności 1.75 litra z miarką oraz ryflowanej patelni pełniącej również rolę pokrywki. Jeśli w czasie wyprawy potrzebujesz przyrządzić do jedzenia coś więcej niż tylko zupkę chińską, czy owsiankę, to ten zestaw będzie dobrym wyborem.

Lekki, trwały i praktyczny

Zastosowane w naczyniach utwardzane aluminium jest bardzo odporne na uszkodzenia, a przy tym znacznie lżejsze od stali, dzięki temu pozwala znacznie zredukować masę, bez wielkiego kompromisu dla wytrzymałości. Radiator na spodzie garnka w znacznym stopniu skraca czas gotowania oraz zmniejsza zużycie gazu nawet o 20-25%!  Zamontowane w obu naczyniach składane uchwyty pokryte izolacją termiczną i antyposlizgową ułatwiają swobodne operowanie nawet gorącym garnkiem bez ryzyka poparzenia dłoni.

W podróży zamknięty zestaw pomieści wewnątrz kartusz gazu 230g, palnik np. typu Optimus Crux, sztućce itp. Dla wygody i zabezpieczenia naczyń w czasie transportu całość pakowana jest w mocny, nylonowy woreczek z siateczki zamykany na sznurek ze stoperem.

Uwaga: palnik i kartusz gazowy widoczny na zdjęciach nie jest częścią zestawu. Do nabycia oddzielnie.

Optimus Terra Lite HE Cook Set, to praktyczny zestaw do gotowania nawet wymagających dań. Polecany jest na dłuższe wypady zespołowe albo kilkudniowe pobyty w bazie lub na campingu.

Waga: 450 g (cały zestaw, wraz z pokrowcem)

Materiał
Anodyzowane aluminium

W skład zestawu wchodzą:
- garnek 1,75l z trwale nabitą podziałką
- poprzecznie ryflowana patelnia
- siateczkowy pokrowiec ze ściągaczem i blokadą

Wyposażenie
- siateczkowy pokrowiec ze ściągaczem i blokadą
- składane uchwyty pokryte izolacją termiczną i antyposlizgową
- miarka pojemności
- radiator termiczny na dnie garnka

Wymiary zestawu po złożeniu (mm)
105 x 210 mm