Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

Optimus Elektra FE Cook System

Optimus Elektra FE Cook System [0,95L]

Kompletny zestaw do gotowania Optimus Elektra FE Cook System, to kompaktowy i bardzo wydajny zestaw do przygotowywania posiłków w terenie. W skład zestawu wchodzi komplet 2 naczyń z trwałego i lekkiego, anodyzowanego aluminium oraz ultra lekki palnik Crux Lite. Dodatkowo w komplecie znajduje sie piezoelektryczna zapalarka Optimus Spark oraz osłona przeciwwietrzna, która przyspiesza gotowanie posiłków nawet przy wietrznej pogodzie.

Przemyślany i pomysłowy

Naczynia zestawu wykonane są z anodyzowanego aluminium które doskonale przewodzi ciepło. Dodatkowo dno garnka wyposażono w radiator ciepła, który skraca czas gotowania nawet o 20%, ograniczając tym samym zużycie gazu podczas gotowania. W skład zestawu wchodzi garnek o pojemności 0.95l oraz pokrywka do niego, która może również służyć jako patelnia. Garnek posiada nabitą trwale miarkę, która ułatwia odmierzanie płynów oraz praktyczny dzióbek ułatwiający przelewanie.

Wydajny i oszczędny

Sercem zestawu jest ultra lekki palnik Optimus Crux Lite o wydajności 3000 W. Crux Lite jest jednym z najlżejszych palników na świecie. Jest super kompaktowy i waży zaledwie 72g. Na zagotowanie wody w garnku z kompletu ten mały palnik potrzebuje niecałe 2,5 min.

Ten praktyczny zestaw jest tak pomyślany, aby w trakcie wycieczki można do niego schować typowy 230g kartusz, niewielki palnik oraz składanego sporka. Proste a genialne rozwiązanie, dzięki któremu możemy zaoszczędzić sporo miejsca w plecaku. Dodatkowo posiada też przydatny siateczkowy pokrowiec ze ściągaczem.

Uwaga: kartusz gazowy widoczny na zdjęciach nie wchodzi w sklad zestawu. Do nabycia oddzielnie.

Optimus Elektra FE, to uniwersalny i kompletny zestaw polecany szczególnie na krótkie, week-endowe i kilkudniowe wypady w teren, kiedy liczy się każdy gram ekwipunku.

Waga: 455 g (cały zestaw, wraz z pokrowcem)

Materiał
Anodyzowane aluminium

W skład zestawu wchodzą:
- palnik Crux Lite 3000 W
- garnek 0.95l z trwale nabitą podziałką i dzióbkiem

- patelnia / pokrywka
- zapalarka piezoelektryczna
- osłona przeciwwiatrowa
- siateczkowy pokrowiec

Wyposażenie
- radiator pod dnem garnka
- składane uchwyty pokryte izolacją termiczną i antyposlizgową

Wymiary (cm)
124 x 165 mm