Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Optimus Crux Weekend HE Cook System

Optimus Crux Weekend HE Cook System [0,95L]

Zestaw do gotowania Optimus Crux Weekend HE Cook System, to kompletny, kompaktowy i wydajny zestaw do przygotowywania posiłków w terenie. W skład zestawu wchodzi komplet 2 naczyń z trwałego i lekkiego, anodyzowanego aluminium oraz lekki, składany palnik Optimus Crux.

Uniwersalny i praktyczny

Naczynia zestawu wykonane są z anodyzowanego aluminium które doskonale przewodzi ciepło. Dodatkowo dno garnka wyposażono w radiator ciepła, który skraca czas gotowania nawet o 20%, ograniczając tym samym zużycie gazu podczas gotowania. W skład zestawu wchodzi garnek o pojemności 0.95l oraz pokrywka do niego, która może również służyć jako patelnia. Garnek posiada nabitą trwale miarkę, która ułatwia odmierzanie płynów oraz praktyczny dzióbek ułatwiający przelewanie.

Wydajny i oszczędny

Sercem zestawu jest lekki palnik Optimus Crux o wydajności 3000 W. Dzięki innowacyjnej konstrukcji Crux po złożeniu zajmuje minimum miejsca i mieści się pod dnem kartusza z gazem. Na zagotowanie wody w garnku z kompletu ten mały palnik potrzebuje niecałe 2,5 min.

Ten praktyczny zestaw jest tak pomyślany, aby w trakcie wycieczki można do niego schować typowy 220g kartusz, palnik oraz składanego sporka. Proste a genialne rozwiązanie, dzięki któremu możemy zaoszczędzić sporo miejsca w plecaku. Dodatkowo posiada też przydatne, neoprenowe etui oraz siateczkowy pokrowiec ze ściągaczem.

Uwaga: kartusz gazowy widoczny na zdjęciach nie wchodzi w sklad zestawu. Do nabycia oddzielnie.

Optimus Crux Weekend, to uniwersalny i kompletny zestaw polecany szczególnie na krótkie, week-endowe i kilkudniowe wypady w teren, kiedy liczy się każdy gram ekwipunku.

Waga: 275 g (cały zestaw, wraz z pokrowcem)

Materiał
Anodyzowane aluminium

W skład zestawu wchodzą:
- palnik Crux 3000 W
- garnek 0.95l z trwale nabitą podziałką i dzióbkiem

- patelnia / pokrywka
- neoprenowe etui
- siateczkowy pokrowiec

Wyposażenie
- radiator pod dnem garnka
- składane uchwyty pokryte izolacją termiczną i antyposlizgową

Wymiary (cm)
124 x 165 mm