Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Optimus Crux Lite Solo Cook System

Optimus Crux Lite Solo Cook System [0,6L]

Zestaw do gotowania Optimus Crux Lite Solo Cook System, to minimalistyczny , kompaktowy zestaw do gotowania w terenie. W skład zestawu wchodzi komplet 2 naczyń z trwałego i lekkiego, anodyzowanego aluminium oraz ultra lekki palnik Optimus Crux Lite.

Minimalizm przede wszystkim

Naczynia zestawu wykonane są z anodyzowanego aluminium które doskonale przewodzi ciepło. W skład zestawu wchodzi garnek o pojemności 0.6l oraz pokrywka, która może również służyć jako mini patelnia. Garnek posiada nabitą trwale miarkę, która ułatwia odmierzanie płynów oraz praktyczny dzióbek ułatwiający przelewanie.

Mały, ale wydajny

Sercem zestawu jest ultra lekki palnik Optimus Crux Lite o wydajności 3000 W. Wykonany jest precyzyjnie, przy użyciu trwałych i jednoczesnie lekkich materiałów. Doskonale znosi trudne warunki transportowe i intensywne uzytkowanie w terenie. Optimus Crux Lite, to cud techniki dla tych, którym zależy na jak najmniejszej wadze sprzętu i wydajnym gotowaniu. Zdecydowanie polecamy każdemu kto poszukuje niezawodnego, mocnego i jednocześnie ultra lekkiego sprzętu biwakowego.

Uwaga: kartusz gazowy widoczny na zdjęciach nie wchodzi w sklad zestawu. Do nabycia oddzielnie.

Optimus Crux Lite Solo, to minimalistyczny zestaw polecany szczególnie na krótkie, week-endowe lub kilkudniowe wypady w teren, kiedy liczy się każdy gram ekwipunku.

Waga: 200 g (cały zestaw, wraz z pokrowcem)

Materiał
Anodyzowane aluminium

W skład zestawu wchodzą:
- palnik Crux Lite 3000 W
- garnek 0.6l z trwale nabitą podziałką i dzióbkiem

- patelnia / pokrywka
- siateczkowy pokrowiec

Wyposażenie
- składane uchwyty pokryte izolacją termiczną i antyposlizgową

Wymiary (cm)
10,7 x 13,6