Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

Optimus Vega

Kuchenka Optimus Vega - Nowa wersja 2014

Optimus Vega jest nową kuchenką Optimus dla wymagających użytkowników, którzy poszukują lekkiego, trwałego i wysoko wydajnego sprzętu do wykorzystania przez cały rok. Stanowi połączenie zalet kompaktowych palników i niezawodnych, profesjonalnych kuchenek multipaliwowych.

Daje radę w trudnym terenie

Kuchenka Vega opiera się na lekkiej, ażurowej konstrukcji, o niskim środku ciężkości, która jest wyjątkowo stabilna, nawet pod dużym obciążeniem. Dodatkowo składa się w przemyślny sposób dzięki czemu łatwo mieści się wewnątrz kubka, czy garnka.

Nie boi się zimy

Optimus Vega oferuje dwie możliwości gotowania na jednym palniku - tradycyjny oraz specjalny tryb 4 Season. W tym trybie można gotować w wyjątkowo niesprzyjających warunkach na przykład gdy jest bardzo zimno. Wystarczy wtedy odwrócić kartusz na specjalnej podstawce i kontynuować gotowanie. Tryb ten pozwala znacząco podwyższyć wydajność płomienia i zmniejszyć zużycie gazu nawet o 20%.

Wyposażenie: składana kuchenka z palnikiem, przewód gazowy, podstawka kartusza gazu do gotowania w okresie zimowym, pokrowiec, osłona przeciwwietrzna.

Optimus Vega, to solidna i niezawodna kuchenka polecana wymagającym użytkownikom na krótkie i dłuższe wypady w teren.

Waga: 178 g

Średni czas pracy
do 160 min. przy maksymalnym ustawieniu palnika (przy użyciu kartusza 230g).

Wymiary (cm)
13,0 x 7,0

Wydajność (BTU)
12580

Wydajność (W)
3700

Obsługiwane paliwo
propan/butan/izobutan