Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Sztućce tytanowe Optimus 3 szt.

Optimus Titanium 3-Piece Cutlery Set

Optimus Titanium Cutlery Set, to wyjątkowo  lekki trzyczęściowy zestaw sztućców biwakowych wykonanych z super trwałego i ultra lekkiego tytanu. Wyroby z tytanu cechują się bardzo niską wagą i wyjątkową wytrzymałością. Zestaw zawiera łyżkę, widelec oraz nóż.

Sztućce na całe życie?

Takie sztućce przetrwają w każdych warunkach i jeśli nie będziesz zbyt często używać ich zamiast czekana, posłużą jeszcze następnemu pokoleniu podróżników. Wszystkie sztućce mają matowe wykończenie uchwytów dla lepszej poręczności. Uchwyty są perforowane dla zmniejszenia wagi. Komplet połączony jest mini karabinkiem.

Wyjątkowe właściwości tytanu

Tytan cechuje bardzo wysoka odporność na korozję oraz ekstremalnie wysoki stosunek wytrzymałości mechanicznej do ciężaru. Jest także ponad dwukrotnie odporniejszy na odkształcenia niż popularne stopy aluminium. Ponadto tytan jest metalem ogniotrwałym o wysokiej temperaturze topnienia. Te wszystkie właściwości czynią tytan metalem najwyższej jakości, dlatego stosowany jest w przemyśle lotniczym, wojskowym, a nawet w technologiach kosmicznych.

Optimus Titanium, to ultralekkie i wyjątkowo trwałe sztućce polecane zarówno na krótkie wypady, jak i długie wyprawy, kiedy liczy się każdy gram ekwipunku.

Waga: 52 g

Materiał
Tytan

Wymiary (cm)
16,5 / 18,0 / 16,5