Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Ultra

Zapasowe wkłady węglowe do filtra LifeStraw Go 2 stage

Zapasowe wkłady węglowe do filtra LifeStraw Go

Zapasowe wkłady węglowe pozwalają na zastąpienie wyeksploatowanych filtrów węglowych i wymianę ich na nowe. Każdy wkład wystarcza na skuteczne przefiltrowanie ok. 100 litrów wody. Wymiany należy dokonać zgodnie z załączonym rysunkiem, wyjmując zużytą kapsułkę i wkładając na jej miejsce nową. Każdy wkład posiada uszczelkę typu o-ring, która zapewnia odpowiednią szczelność całego systemu filtrującego.

Filtry węglowe zapewniają drugi stopień filtracji w systemie LifeStraw. Ich zadaniem jest neutralizacja organicznych związków chemicznych takich jak pestycydy i herbicydy. Redukują również metale ciężkie i neutralizują chlor. Filtracja węglem poprawia też smak i zapach wody

W oferowanym zestawie znajdują się 2 wymienne kapsułki węglowe, każda wystarczająca na przefiltrowanie ok. 100 litrów wody.

Wkłady pasują do filtrów:
- LifeStraw Personal Steel,
- LifeStraw GO bottle z filtrem 2 stage,
- LifeStraw Steel bottle z filtrem 2 stage...

Informujemy, że zgodnie z art.38 pkt 5 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, osobiste filtry wody nie podlegają zwrotom ze względów higienicznych i zdrowotnych, jeżeli opakowanie zostało otwarte przez kupującego.

Dla utrzymania pełnej sprawności filtrów Lifestraw, polecamy wymianę wkładów filtrujących na nowe, zgodnie z zaleceniami producenta.

 

Waga:   2 x 6g

Zastosowanie:
wtórna filtracja wody

Technologia:
wymienny wkład z
aktywnego węgla

Wydajność:

1 wymienny wkład węglowy wystarcza na aktywne oczyszczenie 100 l wody.

Wymiary:
2,5 cm x 2,5 cm

Gwarancja:
3 lata na wady ukryte produktu i 60 dni na części wymienne.