Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł

Butelka z 2-stopniowym filtrem wody LifeStraw Go 1000ml

Trytanowa butelka z filtrem wody LifeStraw GO o zwiększonej poj. 1000 ml

Zawiera mikro-porowy filtr membranowy oraz filtr węglowy.

Teraz butelka jest jeszcze bardziej przyjazna środowisku - wyprodukowana w 50% z tworzywa pochodzącego z recyklingu.

Butelka z filtrem wody LifeStraw GO 2 stage, to jeden z najpopularniejszych filtrów wody od LifeStraw. Poręczna i trwała butelka z ustnikiem o poj. 1000 ml, wykonana jest z nowoczesnego i bezpiecznego dla zdrowia tworzywa trytanowego wolnego od BPA. W butelce jest wkręcany, dwustopniowy filtr membranowy o ultra-małych porach wielkości 0,2 mikrona oraz wymienny filtr węglowy.

Główny filtr membranowy bazuje na technologii włókien filtrujących HollowFiber, która bardzo dokładnie odfiltrowuje zanieczyszczenia biologiczne oraz bakterie i pasożyty. Technologia ta nie wykorzystuje żadnych chemicznych środków do uzdatniania wody. Do jej działania wystarczy jedynie przepływ wody. 

LifeStraw GO oczyszcza wodę z 99,999999% niebezpiecznych bakterii i 99,999% pasożytniczych pierwotniaków. Dodatkowo filtruje 99,999% mikro-plastików, zawiesiny i muł wodny. Dzięki filtrowi z aktywnym węglem następuje również neutralizacja organicznych związków chemicznych takich jak pestycydy i herbicydy, redukcja metali ciężkich i neutralizacja chloru. Filtracja węglem poprawia też smak i zapach wody. 

W zależności od stopnia zanieczyszczenia wody, filtr może uzdatnić od 1000 do 4000 litrów wody do picia. Po wyeksploatowaniu można dokupić nowy filtr membranowy. Natomiast kapsułki z filtrem węglowym należy wymieniać po przefiltrowaniu ok. 100 litrów wody, lub po 3-ech miesiącach od pierwszego użycia.

Czysta woda to podstawa

Jeśli kiedykolwiek zachorowałeś w podróży przez zanieczyszczoną wodę, to pewnie już na zawsze zapamiętasz jak ważna jest czysta woda pitna. Aby zapobiec chorobom powodowanym przez skażoną wodę wystarczy mieć przy sobie filtr LifeStraw. Filtr jest tak mały i lekki, że podróżując po krajach, gdzie jakość wody pitnej jest niepewna, możesz nosić go na szyi lub zamontowany w bidonie. Z LifeStraw nie ma potrzeby zatrzymywać się i filtrować wody czekając nad jeziorem. Po prostu zaczerpnij wodę do butelki, umieść w niej filtr i wypij idąc, kiedy masz na to ochotę. Jeśli spożywasz zalecane 2-4 litry wody dziennie, filtr posłuży Ci przez co najmniej rok.

Oczyści wodę z groźnych bakterii i pierwotniaków

Filtr LifeStraw Personal skutecznie oczyszcza wodę z następujących bakterii i pasożytniczych pierwotniaków:
- Salmonella,
- Escherichia coli,
- Campylobacter,
- Vibrio cholera,
- Pseudomonas aeruginosa,
- Shigella,
- Giardia lamblia,
- Cryptosporidium parvum,
- Entamoeba histolytica...

Ten rodzaj filtra skutecznie eliminuje zagrożenia biologiczne, ale nie jest w stanie oczyszczać wody z wirusów, szkodliwych substancji chemicznych i radioaktywnych, kwasów, rozpuszczalników itp.

Na sytuacje awaryjne

W wyniku klęski żywiołowej, być może Twoja rodzina nie będzie w stanie korzystać z regularnych źródeł zaopatrzenia w wodę. LifeStraw jest łatwy w obsłudze i ma pięcioletnią przydatność, co czyni go idealnym, aby umieścić go w zestawie pierwszej pomocy. Zaopatrzenie członków rodziny w LifeStraw to naprawdę niewielka inwestycja w porównaniu z bezpieczeństwem jakie zyskujesz.

Podaruj wodę potrzebującym

Producent filtrów LifeStraw łączy działalność komercyjną i dobroczynną. LifeStraw zobowiązuje się za każdy sprzedany filtr zapewnić wodę pitną dla 1 dziecka z krajów trzeciego świata przez cały 1 rok! 

Informujemy, że zgodnie z art.38 pkt 5 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, osobiste filtry wody nie podlegają zwrotom ze względów higienicznych i zdrowotnych, jeżeli opakowanie zostało otwarte przez kupującego.

Filtr polecamy do użytku w warunkach turystycznych, terenowych, surwiwalowych oraz w sytuacjach awaryjnych, jak np. skażenie wody, powodzie, itp.

Waga:   245g

Zastosowanie:
transport oraz filtracja wody z 99,9999% bakterii żyjących w wodzie i 99,999% pasożytniczych pierwotniaków oraz zanieczyszczeń chemicznych pochodzenia organicznego, a także mikro-plastików.

Technologia:
filtracja odbywa się podczas przepływu wody przez system mikrowłókien i membran kapilarnych filtra zamontowanego w bidonie oraz przez wkład węglowy.

Wydajność:

1 filtr może przefiltrować i uzdatnić od 1000 do 4000 litrów wody w zależności od stopnia zanieczyszczenia. 1 kapsułka węglowa wystarcza na ok 100 litrów.

Wyposażenie:
Bidon z gwintem, zakrętka z uszczelką i ochronnym silikonowym ustnikiem, lekki karabinek do zaczepienia bidonu, filtr membranowy + kapsułka węglowa.

Wymiary:
23,5 cm x 9 cm 

Pojemność:
1000 ml

Gwarancja:
3 lata na wady ukryte produktu i 60 dni na części wymienne.