Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Ultra

Panel solarny Goal Zero Nomad 7 Plus

Panel solarny Goal Zero Nomad 7 Plus

Nomad 7 Plus, to ultra lekki panel słoneczny, który szybko i efektywnie zamieni energię słoneczną w prąd potrzebny twoim urządzeniom w podróży. Panel pokryto warstwą laminatu, dzięki czemu jest jeszcze bardziej odporny na warunki atmosferyczne i wytrzymały na uszkodzenia. Ta wersja zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

Nomad 7 posiada innowacyjną technologię umożliwiającą ładowanie urządzeń elektrycznych bezpośrednio poprzez port USB bez użycia banku energii. Ten model posiada wytrzymałą, zdejmowaną podpórkę umożliwiającą odpowiednie ustawienie panelu w kierunku słońca. Podpórka pełni również funkcję kieszeni na przewody i akcesoria. Jeśli zależy ci na minimalnej wadze, to możesz używać panel bez podpórki - np. przypięty do plecaka. Wtedy jego waga to zaledwie 260g. Cały panel pokryty jest wodoodporną warstwą, która chroni przed deszczem i śniegiem

Inteligentne ładowanie

Z Nomad 7 Plus naładujesz swój smartfon lub inne urządzenie z portem USB bezpośrednio ze słońca. Funkcja dynamicznego auto-restartu w połączeniu z inteligentną elektroniką, dostosują napięcie ładowania do Twojego urządzenia. Dzięki możliwości śledzenia historii przepływu energii, Nomad7 Plus wykryje różnicę pomiędzy urządzeniem rozładowanym i takim, które osiągnęło w pełni naładowany stan, a także takim, które rozłączone zostało z przyczyn środowiskowych, czyli np. braku światła słonecznego, cienia, itp. Wtedy Nomad7 Plus zaprzestanie ładowania i automatycznie wznowi je w momencie uzyskania odpowiednich warunków. Nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek dodatkowych czynności z Twojej strony. Dzięki temu panel dba, by nie obniżać żywotności baterii w urządzeniu ładowanym.

Do rozpoczęcia pracy, panel nie wymaga praktycznie żadnych przygotowań. Wystarczy ustawić panel w kierunku słońca i podłączyć ładowane urządzenie bezpośrednio do jednego z portów ładowania. W celu zmagazynowania energii można również połączyć panel z bankiem energii, z którego następnie naładujemy nasz ekwipunek. Panele można również łączyć ze sobą za pomocą seryjnego okablowania w celu zwiększenia ich mocy (prezentacja na załączonym materiale filmowym).

Energia na zawołanie

Przenośne panele fotowoltaiczne Goal Zero z serii Nomad idealnie sprawdzą się jako alternatywne źródło energii lub w formie awaryjnego zasilania w zastosowaniach turystycznych, rekreacyjnych i komercyjnych takich jak:

  • podróżowanie, trekking do ładowania telefonów, GPS, aparatów, MP3 itp.
  • w surwiwalu, bushcraftingu i innych aktywnościach terenowych;
  • do samochodów kempingowych, ciężarówek;
  • na kempingach, biwakach, obozach;
  • w domkach letniskowych, holenderskich;
  • na łodziach, jachtach, kajakach;
  • na wyprawach i rajdach 4x4;
  • do mobilnego biura w terenie...

Zintegrowane porty:

- USB: 5 V, do 1,4 A (7 W max) z funkcją indykatora siły ładowania diodami led;
- Mini port do ładowania (Guide10 Plus): 2.5 mm, 8-9 V, do 0.8 A (800 mA)(7 W max);

Waga urządzenia: 360 g
bez podpórki: 260 g

Moc znamionowa
7 W

Typ ogniwa
mono-krystaliczne

Przybliżone czasy ładowania:
Ładowanie telefonu, MP3: 1-3 godz.
Ładowanie smartfona: 2-4 godz.
Ładowanie kamery typu GoPro: ok. 5 godz.
Ładowanie tabletu 7": ok. 8 godz.

Optymalna temperatura pracy
0°- 40°C

Wymiary (przed rozłożeniem)
16.5 x 22.23 x 1.9 cm

Wymiary (po rozłożeniu)
33 x 22.23 x 1.27 cm