Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Ultra

DORIAN

Five Seasons Dorian

Kurtka Dorian, to uniwersalna, modna i bardzo ciepła kurtka puchowa. Przeznaczona jest do noszenia jako samodzielna kurtka lub jako sweter puchowy, czyli druga warstwa termiczna pod kurtkę zewnetrzną, gdy warunki pogodowe stają się wyjątkowo trudne.

My się zimy nie boimy

Swoje doskonałe właściwości cieplne kurtka Dorian zawdzięcza wypełnieniu naturalnym i sprężystym puchem kaczym. Kurtkę ozdabiają modne, proste i jednocześnie eleganckie pikowania, które utrzymują puch w równomiernym rozkładzie na całej powierzchni kurtki. Dzięki temu puch przemieszcza się tylko tyle, by zapewnić swobodę ruchu i nie zmniejszać właściwości termicznych.
Dodatkowo, dzięki użyciu lekkiej, nylonowej tkaniny o strukturze Rip Stop, Frankie zabezpiecza przed wiatrem i zapewnia dodatkową ochronę przed przypadkowym rordarciem materiału. Tkanina zewnętrzna zapewnia też podstawowe właściwości wodoodporne, chroniące przed pierwszym opadem deszczu.

Wyposażenie:
2 kieszenie wewnętrzne, 2 kieszenie boczne zapinane na suwaki, ściągacze na rękawach i wokół krawędzi kołnierza, woreczek kompresyjny.

Dorian, dzięki swojej uniwersalności, jest idealna do wszelkich aktywności jesienno-zimowych. Polecamy ją wszystkim aktywnym na łonie natury i w mieście.

Wymiary sylwetki (w cm):

tabela rozmiarów

Waga: 270 g

Typ kurtki
Puchowa, wiatroodporna, oddychająca

Kategoria
All Season

Tkanina zewnętrzna
Ripp Stop 155 g/m2 (100% nylon)

Tkanina wewnętrzna
Ripp Stop 155 g/m2 (100% nylon)

Wypełnienie
Puch kaczy 100%

Wodoodporność
5000mm H2O/m2/24h

Oddychalność
5000g H2O/m2/24h