Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Five Seasons Belle lady

Five Seasons Belle

Belle Lady to lekka kurtka w stylu jachtowym dla aktywnych kobiet, które chcą wyglądać modnie i elegancko, a jednocześnie potrzebują ochrony przed wiatrem i wodą. Dzięki użyciu zaawansowanych technicznie materiałów i wydajnej membrany, kurtka dobrze oddycha i ma dobre właściwości wodoodporne.

Dzięki przemyślanemu, swobodnemu krojowi kurtka dobrze leży i nie krępuje ruchów. Integralny, głęboki kaptur uzupełnia ochronę przy gorszych warunkach pogodowych, nie ujmując nic z jej atrakcyjnego, sportowego stylu. Od wewnętrznej strony kurtki membrana oddzielona jest od ciała siatkową podszewką.

Od wiosny do jesieni

Szwedzi wiedzą co to wietrzna i deszczowa pogoda, dzięki temu kurtka Five Seasons Belle została stworzona z myślą o aktywnym użytkowaniu, trwałości i pełnym komforcie, zarówno latem, jak i przy gorszej pogodzie. Lekko przedłużany tył, ściagacze na biodrach i rękawach, głeboki kaptur i wydajna membrana, to tylko niektóre atuty tej uniwersalnej kurtki. Jeśli dodamy do tego hydrofobowe pokrycie tkaniny zewnetrznej, podklejane szwy na ramionach oraz sportowy, ale jednocześnie swobodny, krój umożliwiający nieskrępowane ruchy, to otrzymujesz w rezultacie świetną kurtkę w stylu żeglarskim, która nie zawiedzie nawet gdy zwiedzie pogoda!

Kurtka wykonana w technologii HYTEC 5.000 łączy lekkość, trwałość i ponadprzeciętną ochronę przed złymi warunkami pogodowymi. Wysokiej jakości tkanina zewnętrzna połączona z nowoczesną membraną, zapewnia wydajną osłonę przed wiatrem, zimnem i deszczem. Jednocześnie ułatwia transport odprowadzanego w postaci pary wodnej potu.

Wyposażenie: wysoki kołnierz połączony z integralnym kapturem, trwały zamek główny osłonięty od wewnątrz ochronną patką, szwy naramienne podklejone taśmą dla zwiększenia właściwości wodoodpornych, 2 kieszenie boczne zapinane na suwaki, profilowane rękawy ze ściągaczami, siatkowa podszewka, wewnętrzne kieszonka na dokumenty zapinana na suwak.

Kurtka Belle Lady, to uniwersalna, damska kurtka -wiatro i wodoodporna polecana do uprawiania różnorodnych aktywności outdoorowych od wiosny do jesieni.

Wymiary sylwetki (w cm):

rozmiary

Waga: 480 g

Typ kurtki
 Damska kurtka przeciwdeszczowa i przeciwwiatrowa w stylu jachtowym

Kategoria
Marine Collection

Tkanina zewnętrzna
Poliamid 180 g/m2

Tkanina wewnętrzna
Siatka 100% Poliester

Technologie
HYTEC 5.000, membrana, klejone szwy na ramionach, pokrycie DWR (właściwości hydrofobowe)

Wodoodporność
5000mm H2O/m2/24h

Oddychalność
5000g H2O/m2/24h