Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Deuter Security money belt II

Deuter security money belt 2

Deuter security money belt 2 to wyjątkowo cienka saszetka biodrowa przeznaczona do dyskretnego transportu dokumentów, pieniędzy, kart kredytowych itp. Wykonana jest z bardzo delikatnego i szybkoschnącego materiału oraz miękkiej wyściółki po stronie wewnętrznej, żeby można było bezpiecznie i komfortowo nosić ją nawet bezpośrednio na skórę.
Nowy model wykonano z udoskonalonej, delikatniejszej tkaniny oraz jeszcze miększej wyściółki od spodu - tam, gdzie saszetka ma kontakt ze skórą.

Dyskretnie i bezpiecznie

Pewnych rzeczy w podróży należy pilnować jak oka w głowie. Należą do nich oczywiście najbliżsi i przyjaciele, ale również paszport, karta kredytowa, pieniądze itp. Jeśli wybierasz się na marokański suk, indyjski dworzec kolejowy, albo po prostu chcesz przechowywać ważne drobiazgi z dala od wścibskich spojrzeń, to ta biodrówka sprawdzi się w 100%.

Testowaliśmy je osobiście na wielu wyprawach i z pełną odpowiedzialnością ją polecamy. Saszetka wg nas najlepiej sprawdza się noszona pod koszulą, co pozwala mieć bezpośrednio pod ręką wszystkie ważne sprawy. Nawet w ciepłym klimacie nie odczuwa się zbytniego pocenia i nie powoduje najmniejszych otarć. Można również nosić ją na ubraniu. Regulowany, elastyczny pasek pozwala na szybkie dopasowanie jej do sylwetki lub wpięcie w szlufki spodni dla jeszcze większego bezpieczeństwa.

Wyposażenie: Saszetka posiada 2 kieszenie zapinane na suwaczki oraz elastyczną, regulowaną taśmę zapinaną na klamerkę.

Saszetka Deuter security money belt jest według nas obowiązkowym wyposażeniem każdego turysty wybierającego się w ryzykowne rejony i znacznie ułatwia bezpieczny transport paszportu i pieniędzy.

Waga: 45 g

Przeznaczenie
bezpieczne przechowywanie dokumentów i pieniędzy

Wymiary (cm)
14 x 34

Materiał
Microrip lite, quick drying mesh