Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

Bidon z filtrem wody LifeStraw Go

Bidon z filtrem wody
Wersja z wymiennym filtrem membranowym

Bidon z filtrem wody LifeStraw GO 2 Sports Bottle, to innowacyjny, lekki bidon ze zintegrowanym filtrem do oczyszczania wody w warunkach terenowych. Filtr oczyszcza wodę z 99,9% bakterii i pasożytniczych pierwotniaków. Co ważne, filtr LifeStraw nie zawiera żadnych substancji chemicznych, baterii ani części wymiennych. Filtr umieszczony wewnątrz butelki waży zaledwie 50 gram i może uzdatnić ok. 1000 litrów wody do picia. Idealny do użytku w warunkach terenowych oraz w sytuacjach awaryjnych, jak np. skażenie wody, powodzie, itp.

W nowej - zmodyfikowanej wersji filtr otrzymał dodatkowe otwory w zewnętrznej obudowie, które umozliwiają szybszy przepływ filtrowanej wody
. Tym samym mozna teraz pić wkładając mniej wysiłku w zasysanie wody z butelki. Zastosowano równiez nowy, mocniejszy karabinek z solidniejszym uchwytem.

LifeStraw Go został zwycięzcą testu turystycznych systemów filtrowania wody niemieckiej edycji OUTDOOR MAGAZIN.

Jest również laureatem prestizowej nagrody ISPO Award 2014/2015 dla najbardziej innowcyjnych produktów w branży turystyczno-sportowej.

Czysta woda to podstawa

Jeśli kiedykolwiek zachorowałeś w podróży przez zanieczyszczoną wodę, to pewnie już na zawsze zapamiętasz jak ważna jest czysta woda pitna. Aby zapobiec chorobom powodowanym przez skażoną wodę wystarczy mieć przy sobie filtr LifeStraw. Filtr jest tak mały i lekki, że podróżując po krajach, gdzie jakość wody pitnej jest niepewna, możesz nosić go na szyi lub zamontowany w bidonie. Z LifeStraw nie ma potrzeby zatrzymywać się i filtrować wody czekając nad jeziorem. Po prostu zaczerpnij wodę do butelki, umieść w niej filtr i wypij idąc, kiedy masz na to ochotę. Jeśli spożywasz zalecane 2-4 litry wody dziennie, filtr posłuży Ci przez co najmniej 250 dni.

Oczyści wodę z groźnych bakterii i pierwotniaków

Filtr oczyszcza wodę z 99,9% następujących bakterii i pasożytniczych pierwotniaków: Salmonella, Campylobacter, Escherichia coli, Vibrio cholera, Pseudomonas aeruginosa, Shigella, Giardia lamblia, Cryptosporidium parvum, Entamoeba histolytica...

Prosty jak słomka do drinków

Jak używać filtra? Po prostu umieść filtr bezpośrednio w źródle wody lub wlej wodę do bidonu i wypij przez ustnik, dokładnie w taki sposób, jak zrobiłbyś to przez zwykłą słomkę. Za pierwszym razem być może poczujesz lekki opór dopóki membrana nie nasiąknie. Po zakończeniu picia zwyczajnie wydmuchaj powietrze przez rurkę w celu usunięcia zgromadzonego brudu i resztek wody. W celu oczyszczenia, filtr może być wymontowany z bidonu i ponownie z nim połączony.

Na sytuacje awaryjne

W wyniku klęski żywiołowej, być może Twoja rodzina nie będzie w stanie korzystać z regularnych źródeł zaopatrzenia w wodę. LifeStraw jest łatwy w obsłudze i ma pięcioletnią przydatność, co czyni go idealnym, aby umieścić go w zestawie pierwszej pomocy. Zaopatrzenie członków rodziny w LifeStraw to naprawdę niewielka inwestycja w bezpieczeństwo.

Podaruj wodę Afryce

Producent filtrów LifeStraw łączy działalność dobroczynną i komercyjną. Z każdego sprzedanego filtra, firma Vestergaard - twórca LifeStraw, przeznacza część zysków na dystrybucję filtrów w Afryce, zapewniając 1000 litrów czystej wody pitnej. W tej chwili firma ma 40 pełnoetatowych pracowników w Kenii, zajmujących się wdrażaniem programu zaopatrywania w filtry szkoły w tym kraju. 

Filtr nie jest w stanie skutecznie oczyszczać wody z wirusów, szkodliwych substancji chemicznych i radioaktywnych, kwasów, rozpuszczalników itp. Filtr osobisty Lifestraw odbiega rozmiarami i końcówkami od filtra zamontowanego w bidonie i nie może być jego zamiennikiem.

Informujemy, że zgodnie z art.38 pkt 5 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, osobiste filtry wody nie podlegają zwrotom ze względów higienicznych i zdrowotnych, jeżeli opakowanie zostało otwarte przez kupującego.

Bidon z filtrem LifeStraw GO polecamy do użytku w warunkach turystycznych, terenowych oraz w sytuacjach awaryjnych, jak np. skażenie wody, powodzie, itp.

Waga:   200g

Zastosowanie:
transport oraz filtracja wody z 99,9999% bakterii żyjących w wodzie i 99,9% pasożytniczych pierwotniaków

Technologia:
filtracja odbywa się podczas przepływu wody przez system mikrowłókien i membran kapilarnych filtra zamontowanego w bidonie.

Wydajność:

1 filtr może przefiltrować i uzdatnić ok. 1000 l wody.

Wyposażenie:
Pojemnik z gwintem, zakretka z uszczelką, dozownikiem i ochronnym ustnikiem, karabinek do zaczepienia bidonu, filtr Lifestraw na 1000 l wody.

Wymiary:
23 cm x 7,5 cm

Gwarancja:
3 lata na wady ukryte produktu i 60 dni na części wymienne.