Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Vibram

Aku Tribute 2 LTR

Aku Tribute 2 LTR

Aku Tribute 2 LTR to już druga generacja cieszących się niesłabnącą od lat popularnością, uniwersalnych, wielosezonowych butów turystycznych o klasycznym wyglądzie i wieloletniej trwałości. Cholewki Tribute 2 LTR wykonane są w całości ze skóry licowej o grubości 2mm, dzięki czemu buty są wyjątkowo wytrzymałe i wszechstronne. Nowością jest zastosowana w 2-giej generacji Tribute wtryskiwana cisnieniowo podeszwa typu Exoskeleton, która nawet w trudnych warunkach terenowych gwarantuje znacznie lepsze trzymanie stopy w odpowiedniej - anatomocznie bezpiecznej pozycji. Ten model przeznaczony jest do łagodnej turystyki w górach, jak również do codziennego użytku w sezonie jesienno-zimowym. Dzięki połączeniu tradycyjnych, naturalnych i sprawdzonych materiałów oraz nowoczesnych technologii produkcji, buty te mogą służyć przez wiele lat dając dużo satysfakcji z turystyki górskiej.

Nie ma to jak skóra

Skóra licowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz bardzo łatwa w utrzymaniu. Przy zastosowaniu odpowiednich środków konserwujących i systematycznej pielęgnacji, but przez długi czas wygląda bardzo dobrze i zachowuje swoje właściwości wodoodporne. Dzięki zastosowaniu podeszwy wykonanej w technologii VIBRAM Sendera ®, buty zachowują przyczepność nawet na trudnym podłożu. Buty zaprojektowane są z myślą o turystach preferujących umiarkowany teren od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Aku Tribute 2 LTR poradzą sobie również w łatwych warunkach zimowych.

Buty Aku produkowane są wyłącznie w Europie i wykańczane ręcznie przez najlepszych specjalistów. Każdej parze przypisany jest indywidualny kod, pozwalający zidentyfikować wytwarzajacego je szewca.

logoW tym modelu AKU zastosowało podeszwę renomowanej marki Vibram. Konstrukcja podeszwy, kształt bieżnika oraz skład zastosowanej mieszanki gumy pozwalają dostosować jej właściwości do uniwersalnych lub specjalistycznych zastosowań obuwia. Niezależnie od modelu, podeszwy Vibram charakteryzują się dużą przyczepnością, trwałością oraz odpornością na ścieranie i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 logoW tym modelu AKU zastosowało specjalne, ruchome kopyta szewskie, pozostające wewnątrz obuwia przez cały czas jego produkcji, począwszy od procesu formowania wtryskowego, po zabiegi wykończeniowe. Żaden inny producent obuwia nie utrzymuje kopyta szewskiego wewnątrz buta aż po jego 2 ostatnie fazy, gdy podeszwa przybiera swój ostateczny kształt. Poliuretan ma skłonność do szybkiego kurczenia się i jeśli kopyto szewskie zostanie wcześniej usunięte, cały but może utracić swój właściwy kształt.

logo exoTechnologia EXOSKELETON jest ultra-nowoczesnym rozwiązaniem stosowanym przez AKU w modelach butów HI-TECH. Jej zadaniem jest ochrona i stabilność stopy w kluczowych strafach buta, przy jednoczesnym zapewnieniu jego niskiej wagi i wysokiej oddychalności. Dzięki opatentowanej technologii wtryskowej, wokół stopy powstaje lekka i trwała struktura poliuretanowa w formie szkieletu. W ten sposób but uzyskuje nie tylko unikalny wygląd, ale również wyjątkowe właściwości.

Aku Tribute LTR to wszechstronny but polecany do turystyki górskiej od wczesnej wiosny do późnej jesieni, a także w łatwych warunkach zimowych. Doskonale spisuje się w średnio trudnym terenie dlatego idealnie nadaje się w Beskidy, Gorce, Bieszczady i niższe partie Tatr. Aku tribute GTX moga być również z powodzeniem używane jako but miejski na trudne warunki pogodowe.

tabela

Waga: 620 g x 2

materiał wierzchni
Skóra licowa 2.0 mm


wyściółka
Skóra licowa


podeszwa
Vibram® Light Run


podeszwa wewnętrzna
Wtryskiwany
PU

cholewka
Skóra licowa 2.0 mm

wkładka
Wymienna EVA


twardość
Średnia / miękka