Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

HITY SPRZEDAŻY

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Śpiwór Deuter Orbit +5

 • W magazynie: 2 szt.
 • Dostępność: Dostępny
 • Producent: Deuter
 • Waga (g): 930
 • Gwarancja (miesiące): 24
 • Czas realizacji: 3 dni
 • Cena: 355,00 zł409,00 zł
  • kolor
  • rozmiar
 • Poleć produkt

Deuter Orbit +5

Deuter Orbit +5 jest bardzo uniwersalnym śpiworem turystycznym ze sprężystym, syntetycznym wypełnieniem. Stworzono go z myślą o letnich biwakach w namiocie, hamaku, schronisku i kamperze. Zastosowana ocieplina High loft Hollowfibre zapewnia dobry komfort termiczny i jednocześnie niewielkie rozmiary śpiwora po spakowaniu. Syntetyczne włókna, w przeciwieństwie do puchu, dobrze znoszą również wilgotne warunki dzięki czemu śpiwór podczas deszczu nadal będzie grzał i szybciej wyschnie. Śpiwór Orbit może zostać połączony z drugim takim samym modelem, o przeciwstawnym suwaku, dzięki czemu uzyskamy możliwość spędzenia nocy we dwoje.

Komfort bez kompromisów

Orbit+5 rekomendowany jest jako letni śpiwór biwakowy lub całoroczny śpiwór do schroniska. Wyśpisz się w nim całkiem wygodnie i będziesz mógł śnić o miejscach, które właśnie odkryłeś. Niewielkie rozmiary po złożeniu pozwolą spakować go do małego plecaka. Wypełnienie o wadze 400g zapewni dobry komfort termiczny podczas letnich miesięcy, nawet w chłodne noce. Charakterystyczny kształt mumii pozwala efektywniej ogrzewać Twoje ciało zapewniając tym samym bardziej komfortowy i spokojny sen.

W modelu Orbit +5 zastosowano specjalną konstrukcję dolnej części  śpiwora typu Deuter ErgoFoot. Zapewnia ona większą ilość miejsca na stopy i bardziej anatomiczny profil strefy nóg. Podobnie jest z kapturem nazwanym Deuter ErgoHood. Regulowany kształt kaptura przekłada się na wzrost komfortu oraz lepszą termikę tego śpiwora. Zastosowanie nowej tkaniny zewnętrznej zmniejsza szelest śpiwora i wpływa na bardziej komfortowy sen.

Dla osób o wzroście powyżej 185 cm rekomendujemy wydłużoną wersję "LARGE". Wyboru wielkości można dokonać w opcjach rozmiaru tego produktu.

Wyposażenie:
Kształt mumii, kaptur ze ściągaczem, kołnierz termiczny, listwa termiczna wzdłuż suwaka, wewnętrzna kieszeń.

Śpiwód Deuter Dreamlite polecamy na lato lub do schroniska wszystkim, którzy chcą oszczędzić miejsce i wagę plecaka bez utraty komfortu wypoczynku.

Zakresy temperatur:

Zakresy temperatur oparte są na testach wykonanych zgodnie z Normami Europejskimi (EN 13537-4.3.3. Manikin Methodology).

Definicje zgodne z EN:
- Komfort: najniższa temperatura w której użytkownik śpiwora, w pozycji zrelaksowanej (tzn. leżąc na plecach), nie czuje zimna.
- Limit/Tolerancja: najniższa temperatura w której użytkownik śpiwora w lekko podkurczonej pozycji (tzn. leżąc na boku z kolanami podciągniętymi ku górze) nie czuje zimna.
- Temperatura Ekstremalna: najniższa temperatura w której użytkownikowi śpiwora nie grozi niebezpieczne dla zdrowia wyziębienia ciała i hipotermia.

Waga: 930g
Reg. (wzrost do 185 cm) - 930g
Large (wzrost >185 cm) - 1000g

Zakres temperatur
Komfort +9C; Limit +5C; Extrem -9C


Wymiary po spakowaniu

Regular - Walec 17x33 cm
Large - Walec 18x33 cm


Wypełnienie

Syntetyczne - High Loft Hollowfibre

Waga wypełnienia
Regular - 400g; Large - 420g

Kształt
Mumia

Tkanina zewnętrzna
40D PA Ripstop

Tkanina wewnętrzna
75D PES