Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

HITY SPRZEDAŻY

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

ACT Trail 24

 • W magazynie: 1 szt.
 • Dostępność: Dostępny
 • Producent: Deuter
 • Waga (g): 1100
 • Pojemność (l): 24
 • Gwarancja (miesiące): 24
 • Czas realizacji: 48 h
 • Cena: 399,00 zł449,00 zł
  • kolor
 • Poleć produkt

Deuter ACT Trail 24

Plecak ACT Trail 24, to lekki plecak, przeznaczony do różnorodnych aktywności jak turystyka górska, piesze i rowerowe wycieczki itp. Posiada jedną, główną komorę, do której dostęp możliwy jest tradycyjnie od góry, ale także od frontu przez duże rozpięcie w kształcie litery "U". Dzięki temu nie trzeba dokopywać sie do dna plecaka, żeby siegnąć po potrzebną rzecz. Wystarczy natomiast rozpiąć frontową klapę, żeby mieć łatwy dostęp do całego niesionego ekwipunku na raz. Plecak posiada również dużo kieszeni, zarówno po bokach, jak i w części centralnej, która z łatwością pomieści kurtkę, czapkę, czy rękawiczki.

Uzyskał tytuł PLECAK ROKU w kategorii plecaków wycieczkowych, według czytelników Outdoor Magazine.

Lekki i funkcjonalny

Dużą zaletą tego plecaka jest niewielka waga oraz smukła sylwetka co pozwala na wygodne poruszanie się w terenie, czy swobodną jazdę rowerem. System nośny stanowią dwa rzędy poduszek wypełnionych pianką Aircontact z poprzecznymi przecięciami umożliwiającymi cyrkulację powietrza. Dodatkowo napina go elastyczny pręt Delrin, pozwalający nosić większe ładunki bez deformacji kształtu plecaka. Plecak ACT Trail 24, posiada miękki i przewiewny, siatkowy pas biodrowy, który ze względu na małą pojemność plecaka lepiej sprawdza się w takich modelach. Dodatkowo plecak posiada przygotowanie do systemu H2O z osobną przegrodą na bukłak (max. 3l) oraz pokrowiec przeciwdeszczowy.

We wszystkich modelach serii ACT Trail anatomiczny pas biodrowy posiada nowy sposób zapięcia, poprzez ściągnięcie obu troków do przed sobą (taki mechanizm zapinania pasa wymaga zdecydowanie mniej siły przy ściąganiu troków oraz zapewnia precyzyjniejsze dopasowanie go do bioder). Dodatkowo w czasie gdy nie ma potrzeby nosić zapiętego pasa (w modelu ACT Trail 20 SL i ACT Trail 24), można go schować pod poduszki systemu nośnego

Aircontact Trail System

System nośny opracowany dla lekkich, mniejszych plecaków hikingowych. Zbudowany w oparciu o klasyczne rozwiązanie centralnego kanału wentylacyjnego z dwoma rzędami poduszek biegnących wzdłuż niego. Gorące powietrze odprowadzane jest do góry a zimne powietrze wnikające od dołu powoduje skuteczna wentylacje pleców. Poduszki wykonane są z pianki Aircontact, której przestrzenna konstrukcja powoduje efekt "pompowania" i uniemożliwia zatrzymywanie wilgoci. Rezultat: zmniejszenie potliwości o około 15%! Wokół systemu rozpięto elastyczny pręt Delrin, lekki, elastyczny i bardzo wytrzymały "napinacz systemu". Delrin odpowiada za właściwe napięcie całego systemu nosnego, przyleganie plecaka do pleców i właściwy transfer ciężaru na pas biodrowy.

system nośny

 1. Dwa rzędy poduszek, wykonanych ze specjalnej komorowej pianki Aircontact.
 2. Centralny kanał wentylacyjny.
 3. Elastyczny pręt Delrin, napinający system nośny i odpowiadający za właściwy transfer ciężaru.
 4. Dodatkowe troki umożliwiające wypozycjonowanie i ustabilizowanie plecaka oraz wyregulowanie do długości pleców.
 5. Anatomicznie wykonane pasy nośne pokryte specjalną tkaniną 3D-AirMesh.
 6. Anatomiczny pas biodrowy, pozwalający wykonywać nieskrępowane ruchy. Zapinany i dopasowywany przez ściągnięcie troków przed siebie. Dodatkowo w czasie gdy nie ma potrzeby nosić zapiętego pasa (w modelu ACT Trail 20 SL i ACT Trail 24), można go schować pod poduszki systemu nośnego.

Waga:   1100g

Stelaż:
wewnętrzny

Materiał stelaża:
elastyczny pręt napinający Delrin - lekkie tworzywo sztuczne 

Pojemność:
24 l

Wymiary:
58 cm x 26 cm x 19 cm

System nośny:
DEUTER AIRCONTACT TRAIL SYSTEM

Regulacja systemu:
-

Materiał:
Deuter-Microrip-Nylon
Deuter-Super-Polytex

Ilość kieszeni:
7

Ilość komór:
1

Dostęp:
od góry + od frontu

Dopasowanie:
unisex