Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Dwustopniowy filtr wody LifeStraw Steel

  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Brak
  • Producent: LifeStraw
  • Waga (g): 160
  • Gwarancja (miesiące): 36
  • Czas realizacji: 2 dni
  • Cena: 269,00 zł329,00 zł
  • Poleć produkt

LifeStraw Steel Personal
Dwustopniowy filtr do uzdatniania wody pitnej w solidnej stalowej obudowie

Filtr LifeStraw Steel to wersja premium osobistego filtra wody LifeStraw Personal. Od protoplasty różni ją nie tylko solidna obudowa, ale także zastosowanie dodatkowego, wymiennego filtra węglowego. Wersja Steel została zbudowana z lekkiej i trwałej rurki ze stali nierdzewnej, w której umieszczono filtr z mikrowłókien wykonany w technologii membran kapilarnych Hollow Fiber. Dodatkowo uzupełniono proces filtracji o wymienny wkład węglowy. Dzięki temu filtr oczyszcza wodę z 99,9% bakterii i pasożytniczych pierwotniaków oraz mikro-plastiki. Dzięki kapsułkom z aktywnym węglem filtr polepsza smak i zapach filtrowanej wody, separuje mikrocząsteczki materii organicznej oraz usuwa chlor i organiczne substancje chemiczne.

Czysta woda to podstawa

Jeśli kiedykolwiek zachorowałeś w podróży przez zanieczyszczoną wodę, to pewnie już na zawsze zapamiętasz jak ważna jest czysta woda pitna. Aby zapobiec chorobom powodowanym przez zanieczyszczoną wodę wystarczy mieć przy sobie filtr LifeStraw. Filtr jest tak mały i lekki, że podróżując po krajach, gdzie jakość wody pitnej jest niepewna, możesz nosić go zawsze przy sobie. Jeśli spożywasz zalecane 2-4 litry wody dziennie, to filtr posłuży Ci przez co najmniej 250 dni. Filtr idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach terenowych oraz w sytuacjach awaryjnych, jak np. skażenie wody, powodzie, trzęsienia ziemi itp.

Oczyści wodę z groźnych bakterii i pierwotniaków

Filtr oczyszcza wodę z 99,9% następujących bakterii i pasożytniczych pierwotniaków: Salmonella, Campylobacter, Escherichia coli, Vibrio cholera, Pseudomonas aeruginosa, Shigella, Giardia lamblia, Cryptosporidium parvum, Entamoeba histolytica...

Prosty jak słomka do drinków

Jak używać filtra? Po prostu umieść filtr bezpośrednio w źródle wody lub wlej wodę do pojemnika i pij przez ustnik filtra, dokładnie w taki sposób, jak zrobiłbyś to przez zwykłą słomkę. Za pierwszym razem być może poczujesz lekki opór dopóki membrana nie nasiąknie wodą. Po zakończeniu picia zwyczajnie wydmuchaj powietrze przez rurkę w celu usunięcia resztek wody.

Na sytuacje awaryjne

W wyniku klęski żywiołowej, być może Twoja rodzina nie będzie w stanie korzystać z regularnych źródeł zaopatrzenia w wodę. LifeStraw jest łatwy w obsłudze i ma pięcioletnią przydatność do użycia, co czyni go idealnym, aby umieścić go w zestawie pierwszej pomocy. Zaopatrzenie członków rodziny w LifeStraw to naprawdę niewielka inwestycja w porównaniu do zyskiwanego bezpieczeństwa.

Podaruj wodę Afryce

Producent filtrów LifeStraw łączy działalność dobroczynną i komercyjną. Z każdego sprzedanego filtra, firma Vestergaard - twórca LifeStraw, przeznacza część zysków na dystrybucję filtrów w Afryce, zapewniając 1000 litrów czystej wody pitnej. W tej chwili firma ma 40 pełnoetatowych pracowników w Kenii, zajmujących się wdrażaniem programu zaopatrywania w filtry szkoły w tym kraju. 

Filtr nie jest w stanie skutecznie oczyszczać wody z wirusów, szkodliwych substancji chemicznych i radioaktywnych, kwasów, rozpuszczalników itp.

Informujemy, że zgodnie z art.38 pkt 5 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, osobiste filtry wody nie podlegają zwrotom ze względów higienicznych i zdrowotnych, jeżeli opakowanie zostało otwarte przez kupującego.

Filtr polecamy do użytku w warunkach turystycznych, terenowych, surwiwalowych oraz w sytuacjach awaryjnych, jak np. skażenie wody, powodzie, itp.

Waga:   160g

Zastosowanie:
filtracja wody z 99,9999% bakterii żyjących w wodzie i 99,9% pasożytniczych pierwotniaków

Technologia:
dwuetapowa filtracja poprzez wymienny wkład
aktywnego węgla oraz system mikrowłókien i filtrujących membran kapilarnych.

Wydajność:

- stały filtr z mikrowłókien może przefiltrować i uzdatnić 1000 l wody,
- 1 wymienny wkład węglowy wystarcza na aktywne oczyszczenie 100 l wody.

Wymiary:
21 cm x 3 cm

Gwarancja:
3 lata na wady ukryte produktu i 60 dni na części wymienne.