Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Osobisty filtr do wody LifeStraw

  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Brak
  • Producent: LifeStraw
  • Waga (g): 50
  • Rozmiary (cm): 22,5 x 2,5
  • Gwarancja (miesiące): 24 / 1000 litrów
  • Czas realizacji: 2 dni
  • Cena: 139,00 zł
  • Poleć produkt

Osobisty filtr do wody
Ulepszona wersja v1.3

Filtr wody LifeStraw, to innowacyjny, ultra lekki filtr osobisty do oczyszczania wody w warunkach terenowych. Filtr oczyszcza wode z 99,9% bakterii i pasożytniczych pierwotniaków. Co ważne, filtr LifeStraw nie zawiera żadnych substancji chemicznych, baterii ani części wymiennych. Filtr waży zaledwie 50 gram i może uzdatnić ok. 1000 litrów wody z przeznaczeniem do spożycia. Idealny do użytku w warunkach terenowych oraz w sytuacjach awaryjnych, jak np. skażenie wody, powodzie, itp.

Filtr LifeStraw otrzymał prestiżową nagrodę “EDITOR’S CHOICE” brytyjskiego magazynu MOUNTAIN PRO.

Po ostatnich trzęsieniach ziemi w Himalajach filtry LifeStraw były też z powodzeniem używane przez mieszkańców Nepalu, co pokazuje załączony filmik.

Czysta woda to podstawa

Jeśli kiedykolwiek zachorowałeś w podróży przez zanieczyszczoną wodę, to pewnie już na zawsze zapamiętasz jak ważna jest czysta woda pitna. Aby zapobiec chorobom powodowanym przez zanieczyszczoną wodę wystarczy mieć przy sobie filtr LifeStraw. Filtr jest tak mały i lekki, że podróżując po krajach, gdzie jakość wody pitnej jest niepewna, możesz nosić go na szyi lub nawet w kieszeni. Z LifeStraw nie ma potrzeby zatrzymywać się i filtrować wody czekając nad jeziorem. Po prostu zaczerpnij wodę do butelki, umieść w niej filtr i wypij idąc. Jeśli spożywasz zalecane 2-4 litry wody dziennie, filtr posłuży Ci przez co najmniej 250 dni.

Oczyści wodę z groźnych bakterii i pierwotniaków

Filtr oczyszcza wodę z 99,9% następujących bakterii i pasożytniczych pierwotniaków: Salmonella, Campylobacter, Escherichia coli, Vibrio cholera, Pseudomonas aeruginosa, Shigella, Giardia lamblia, Cryptosporidium parvum, Entamoeba histolytica...

Prosty jak słomka do drinków

Jak uzywać filtra? Po prostu umieść filtr bezpośrednio w źródle wody lub wlej wodę do pojemnika i pij przez ustnik filtra, dokładnie w taki sposób, jak zrobiłbyś to przez zwykłą słomkę. Za pierwszym razem być może poczujesz lekki opór dopóki membrana nie nasiąknie. Po zakończeniu picia zwyczajnie wydmuchaj powietrze przez rurkę w celu usunięcia zgromadzonego brudu i resztek wody.

Na sytuacje awaryjne

W wyniku klęski żywiołowej, być może Twoja rodzina nie będzie w stanie korzystać z regularnych źródeł zaopatrzenia w wodę. LifeStraw jest łatwy w obsłudze i ma pięcioletnią przydatność, co czyni go idealnym, aby umieścić go w zestawie pierwszej pomocy. Zaopatrzenie członków rodziny w LifeStraw to naprawdę niewielka inwestycja w bezpieczeństwo.

Podaruj wodę Afryce

Producent filtrów LifeStraw łączy działalność dobroczynną i komercyjną. Z każdego sprzedanego filtra, firma Vestergaard - twórca LifeStraw, przeznacza część zysków na dystrybucję filtrów w Afryce, zapewniając 1000 litrów czystej wody pitnej. W tej chwili firma ma 40 pełnoetatowych pracowników w Kenii, zajmujących się wdrażaniem programu zaopatrywania w filtry szkoły w tym kraju. 

Filtr nie jest w stanie skutecznie oczyszczać wody z wirusów, szkodliwych substancji chemicznych i radioaktywnych, kwasów, rozpuszczalników itp.

Uwaga: informujemy, że zgodnie z art.38 pkt 5 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, osobiste filtry wody nie podlegają zwrotom ze względów higienicznych i zdrowotnych, jeżeli opakowanie zostało otwarte przez kupującego.

Filtr polecamy do użytku w warunkach turystycznych, terenowych, surwiwalowych oraz w sytuacjach awaryjnych, jak np. skażenie wody, powodzie, itp.

Waga: 50g

Zastosowanie:
filtracja wody z 99,9999% bakterii żyjących w wodzie i 99,9% pasożytniczych pierwotniaków

Technologia:
filtracja odbywa się podczas przepływu wody przez system mikrowłókien i membran kapilarnych.

Wydajność:

1 filtr może przefiltrować i uzdatnić ok. 1000 l wody.

Wymiary:
22,5 cm x 2,5 cm

Okres przydatności:
5 lat (nieużywany filtr przechowywany w temperaturze pokojowej)