Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

HITY SPRZEDAŻY

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Cebe Proguide 4000

  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Brak
  • Producent: Cebe
  • Waga (g): 42
  • Gwarancja (miesiące): 24
  • Czas realizacji: 48 h
  • Cena: 399,00 zł449,00 zł
    • Kolor
  • Poleć produkt

Okulary Cebe Proguide 4000

Cebe Proguide 4000 to bardzo wytrzymałe,  techniczne okulary przeciwsłoneczne stworzone przy współpracy z przewodnikami wysokogórskimi, by zapewnić maksymalną ochronę i komfort w ekstremalnych warunkach. Według producenta, model Proguide 4000 najlepiej sprawdza się w strefie wysokogórskich, tj. od 2000 mnpm wzwyż.

Dzięki odpinanym osłonkom bocznym sprawdzą się zarówno w gorącym, równikowym słońcu, jak i na lodowcowej wspinaczce.
Profesjonalny filtr kategorii 4/4 zapewni bezpieczeństwo przy bardzo mocnym słońcu, nawet na dużych wysokościach, gdzie słońce operuje wyjątkowo mocno, odbijając się od białego śniegu.

Gdy szczyt w zasięgu wzroku

Okulary Przeciwsłoneczne Cebe Proguide 4000 zostały wyposażone w opatentowany system zdejmowanych osłonek bocznych. Założone gwarantują bardzo dobrą ochronę przed oślepiającymi promieniami słonecznymi odbitymi od śniegu, lodu czy wody . Zdemontowane pozwalają natomiast na lepszą wentylację podczas intensywnego wysiłku.

Na szczególną uwagę zasługują bardzo trwałe, mineralne soczewki o wyjatkowo dużej odporności na uszkodzenia i zarysowania, o które tak łatwo w górach. Dla zwiększenia komfortu i ograniczenia pocenia się, zarówno noski, jak i zauszniki zostały wykonane z miękkiej, otworowanej i wentylowanej gumy

Ściemniają jak trzeba

Najwyższej jakości soczewki zapewniają bardzo wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem widzialnym oraz UV i IR. O precyzję widzenia dba polaryzacja, która porządkuje promienie światła tak, by obraz był ostry, wyraźny i bez zbędnych zakłóceń optycznych.
Soczewki dodatkowo posiadają po wewnętrznej stronie warstwę antyrefleksyjną, która wyostrza widzenie i ogranicza powstawanie lśnień i odblasków od światła odbitego pomiędzy okiem a okularami. Od zewnątrz, niebieska warstwa lustrzana nadaje im nowoczesny, profesjonalny wygląd i dodatkowo odbija promienie słoneczne.

Okulary wyprodukowane w Europie (CE).
Uwaga: ze względu na mocny filtr producent nie zaleca stosowania tego modelu do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Wyposażenie:
W komplecie z okularami znajduje się sztywne etui zamykane na rzep, które chroni okulary i ułatwia ich transport. Dodatkowo otrzymujesz także delikatną ściereczkę z mikrofibry, która szybko i skutecznie oczyści soczewki bez uszkadzania ich powieszchni.

CEBE Proguide 4000
, to bardzo wytrzymałe okulary przeznaczone do aktywności w mocnym słońcu, ze szczególnym uwzględnieniem sportów wysoko-górskich.

Waga: 42 g

Typ soczewek
stałe soczewki mineralne z mocnym filtrem przeciwsłonecznym.

Typ filtra
filtr kategoria 4/4 (przepuszczalność światła - 6%),
filtr UVA - 100%,
filtr UVB - 100%,
filtr UVC - 100%,
filtr UV (IR) - 95%.

Technologie
- struktura polaryzacyjna
- warstwa antyrefleksyjna

Rozmiar ramki
Large - szeroka
- soczewka:  46 x 72 mm
- rozstaw noska: 17 mm
- długość zauszników: 131 mm

Wyposażenie
- twarde etui,
- woreczek z delikatnej mikrofibry