Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

HITY SPRZEDAŻY

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Cebe Proguide Variochrom

  • W magazynie: 1 szt.
  • Dostępność: Dostępny
  • Producent: Cebe
  • Waga (g): 42
  • Gwarancja (miesiące): 24
  • Czas realizacji: 3 dni
  • Cena: 429,00 zł479,00 zł
    • Kolor
  • Poleć produkt

Okulary Cebe Proguide Variochrom cat. 2-4

Proguide Variochrom to bardzo wytrzymałe,  techniczne okulary przeciwsłoneczne stworzone przy współpracy z przewodnikami wysokogórskimi, by zapewnić maksymalną ochronę i komfort w ekstremalnych warunkach terenowych. Zabezpieczą cię zarówno w gorącym, pustynnym słońcu, jak i na lodowcowej wspinaczce. Dzięki adaptacyjnemu filtrowi o zmiennej sile ściemniania w przedziale 2-4/4, okulary w ciągu max. 20 sek. dopasują się do natężenia promieni słonecznych.

Szczyty w zasięgu wzroku

Okulary Przeciwsłoneczne Proguide Variochrom mają stosunkowo szerokie ramki i dodatkowo zostały wyposażone w zdejmowane osłonki boczne, które zwiększają ochronę przed bocznym i odbitym od śniegu światłem. Gdy warunki słoneczne na to pozwalają, można zdjąć osłonki by zapewnić lepszą wentylację w okolicy oczu podczas intensywnego wysiłku. Dla zwiększenia komfortu i ograniczenia pocenia się, zarówno noski, jak i zauszniki zostały wykonane z miękkiej, otworowanej i wentylowanej gumy.

Ściemniają jak trzeba

Wysokiej jakości fotochromowe soczewki tych okularów przyciemniają się i rozjaśniają samoczynnie pod wpływem zmian natężenia promieni słonecznych. Dzięki temu mogą zastąpić 2, a nawet 3 pary okularów ze stałymi filtrami kategorii 2-3-4.
Model Proguide chroni nie tylko przed słońcem i wiatrem, ale zapewnia również precyzję widzenia poprzez zastosowanie powłok, które porządkują promienie światła tak, by obraz był ostry, wyraźny i bez zbędnych zakłóceń optycznych. Dodatkowo posiadają po wewnętrznej stronie warstwę antyrefleksyjną, która wyostrza widzenie i ogranicza powstawanie lśnień i odblasków od światła odbitego pomiędzy okiem a okularami.

Okulary wyprodukowane we Francji (CE).

W tym modelu zastosowano następujące technologie:

schemat-photochromic

Soczewki wykonane w technologii Foto-Chrom zapewniają elastyczność i optymalne widzenie w zmiennych warunkach oświetlenia zastępując nawet kilka par okularów z filtrem stałym. Fotochromowe soczewki ściemniają się, lub rozjaśniają samoczynnie dostosowując filtrowaną ilość światła do aktualnie panujących warunków nasłonecznienia.

system osłonek bocznych

Na ekstremalnie trudne warunki pogodowe Cebe opracowało system osłonek bocznych, które chronią oko przed niebezpiecznym światłem odbitym od śniegu, lody czy wody. Dodatkowo osłonki zabezpieczają przed wiatrem, gradem i śniegiem, który przy silnym wietrze może być nawiewany z boku.

 

Wyposażenie:
W komplecie z okularami znajduje się sztywne etui zamykane na rzep, które chroni okulary i ułatwia ich transport. Dodatkowo otrzymujesz także delikatną ściereczkę z mikrofibry, która szybko i skutecznie oczyści soczewki bez uszkadzania ich powierzchni.

CEBE Proguide Variochrom
, to lekkie, ale solidne okulary przeznaczone do aktywności w mocnym słońcu, ze szczególnym uwzględnieniem sportów wysoko-górskich.

Waga: 42 g

Typ soczewek
stałe soczewki poliwęglanowe z filtrem adaptacyjnym i antyrefleksyjnym

Typ filtra
filtr adaptacyjny - kategoria 2-4 (zmienna przepuszczalność światła w zależności od intensywności światła),
filtr UVA - 100%,
filtr UVB - 100%,
filtr UVC - 100%.

Technologie
- filtr PHOTO-CHROMIC
- warstwa antyrefleksyjna

Rozmiar ramki
Large - szeroka
- soczewka:  46 x 72 mm
- rozstaw noska: 17 mm
- długość zauszników: 136 mm

Wyposażenie
- zdejmowane boczne osłonki przeciwsłoneczne,
- twarde etui,
- woreczek z delikatnej mikrofibry.