Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

HITY SPRZEDAŻY

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Bidon z filtrem LifeStraw Go 2 Stage

  • W magazynie: 2 szt.
  • Dostępność: Dostępny
  • Producent: LifeStraw
  • Waga (g): 210
  • Gwarancja (miesiące): 24
  • Czas realizacji: 3 dni
  • Cena: 245,00 zł269,00 zł
    • Kolor
  • Poleć produkt

Bidon LifeStraw GO z dwustopniowym filtrem wody
W
ersja 2-stage (z filtrem membranowym i aktywnym filtrem węglowym)

Bidon z filtrem wody LifeStraw GO 2-stage, to najnowsze dziecko ze stajni Lifestraw. Wersja 2-stage bazuje na bidonie z filtrem Lifestraw GO, ale dodatkowo do filtra membranowego o ultramałych otworach (0,2 mikrona) dodano niezleżny, wymienny filtr węglowy. Dzięki temu filtr oczyszcza wodę nie tylko z 99,9% bakterii i pasożytniczych pierwotniaków, ale również zmniejsza zanieczyszczenie chemiczne pochodzenia organicznego i neutralizuje nienaturalny smak wody.

Filtr bazuje na technologii włókien filtrujących HollowFiber, która bardzo dokładnie odfiltrowuje zanieczyszczenia biologiczne oraz bakterie i pasożyty. Technologia ta nie zawiera chemicznych środków do uzdatniania wody. Dodatkowy filtr z aktywnym węglem wspiera filtr membranowy poprawiając smak i zapach filtrowanej wody oraz redukując zanieczyszczenia chemiczne, biologiczne i organiczne takie jak pestycydy, herbicydy itp.

Co ważne, filtr LifeStraw nie zawiera żadnych substancji chemicznych i nie potrzebuje baterii do funkcjonowania. Filtr umieszczony wewnątrz butelki waży zaledwie 50 gram i może uzdatnić ok. 1000 litrów wody do picia. Po tym czasie można dokupić nowy filtr membranowy, filtr dwuetapowy. Kapsułki z filtrem węglowym należy wymienić po przefiltrowaniu 100 litrów, lub po 3-ech miesiącach od pierwszego użycia. Filtr idealnie sprawdza się w warunkach terenowych, surwiwalowych oraz w sytuacjach awaryjnych, jak np. skażenie wody, powodzie, itp.

Czysta woda to podstawa

Jeśli kiedykolwiek zachorowałeś w podróży przez zanieczyszczoną wodę, to pewnie już na zawsze zapamiętasz jak ważna jest czysta woda pitna. Aby zapobiec chorobom powodowanym przez skażoną wodę wystarczy mieć przy sobie filtr LifeStraw. Filtr jest tak mały i lekki, że podróżując po krajach, gdzie jakość wody pitnej jest niepewna, możesz nosić go na szyi lub zamontowany w bidonie. Z LifeStraw nie ma potrzeby zatrzymywać się i filtrować wody czekając nad jeziorem. Po prostu zaczerpnij wodę do butelki, umieść w niej filtr i wypij idąc, kiedy masz na to ochotę. Jeśli spożywasz zalecane 2-4 litry wody dziennie, filtr posłuży Ci przez co najmniej 250 dni.

Oczyści wodę z groźnych bakterii i pierwotniaków

Filtr oczyszcza wodę z 99,9% następujących bakterii i pasożytniczych pierwotniaków: Salmonella, Campylobacter, Escherichia coli, Vibrio cholera, Pseudomonas aeruginosa, Shigella, Giardia lamblia, Cryptosporidium parvum, Entamoeba histolytica...

Prosty jak słomka do drinków

Jak używać filtra? Po prostu umieść filtr bezpośrednio w źródle wody lub wlej wodę do bidonu i wypij przez ustnik, dokładnie w taki sposób, jak zrobiłbyś to przez zwykłą słomkę. Za pierwszym razem być może poczujesz lekki opór dopóki membrana nie nasiąknie. Po zakończeniu picia zwyczajnie wydmuchaj powietrze przez rurkę w celu usunięcia zgromadzonego brudu i resztek wody. W celu oczyszczenia, filtr może być wymontowany z bidonu i ponownie z nim połączony.

Na sytuacje awaryjne

W wyniku klęski żywiołowej, być może Twoja rodzina nie będzie w stanie korzystać z regularnych źródeł zaopatrzenia w wodę. LifeStraw jest łatwy w obsłudze i ma pięcioletnią przydatność, co czyni go idealnym, aby umieścić go w zestawie pierwszej pomocy. Zaopatrzenie członków rodziny w LifeStraw to naprawdę niewielka inwestycja w bezpieczeństwo.

Podaruj wodę Afryce

Producent filtrów LifeStraw łączy działalność dobroczynną i komercyjną. Z każdego sprzedanego filtra, firma Vestergaard - twórca LifeStraw, przeznacza część zysków na dystrybucję filtrów w Afryce, zapewniając 1000 litrów czystej wody pitnej. W tej chwili firma ma 40 pełnoetatowych pracowników w Kenii, zajmujących się wdrażaniem programu zaopatrywania w filtry szkoły w tym kraju. 

Uwaga: filtr nie jest w stanie skutecznie oczyszczać wody z wirusów, szkodliwych substancji chemicznych i radioaktywnych, kwasów, rozpuszczalników itp. Filtr osobisty Lifestraw odbiega rozmiarami i końcówkami od filtra zamontowanego w bidonie i nie może być jego zamiennikiem.

Bidon z filtrem LifeStraw GO polecamy do użytku w warunkach turystycznych, terenowych oraz w sytuacjach awaryjnych, jak np. skażenie wody, powodzie, itp.

Waga:   210g

Zastosowanie:
transport oraz filtracja wody z 99,9999% bakterii żyjących w wodzie i 99,9% pasożytniczych pierwotniaków oraz zanieczyszczeń chemicznych pochodzenia organicznego.

Technologia:
filtracja odbywa się podczas przepływu wody przez system mikrowłókien i membran kapilarnych filtra zamontowanego w bidonie oraz przez wkład węglowy.

Wydajność:

1 filtr może przefiltrować i uzdatnić ok. 1000 l wody. 1 kapsułka węglowa wystarcza na ok 100 litrów.

Wyposażenie:
Pojemnik z gwintem, zakretka z uszczelką, dozownikiem i ochronnym ustnikiem, karabinek do zaczepienia bidonu, filtr Lifestraw na 1000 l wody + kapsułka węglowa na 100 litrów.

Wymiary:
23 cm x 7,5 cm

Okres przydatności:
5 lat (nieuzywany filtr przechowywany w temperaturze pokojowej). Kapsułka węglowa - 3 miesiące od pierwszego użycia.